Skocz do zawartości

Tarrok

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1221
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez Tarrok

 1. Weź sobie G602, nie pożałujesz :)

   

  Ode mnie krótka opinia użyszkodnika gryzonia(mam ją ok 4 miesiące)

  -Na jednym akumulatorku potrafi działać 12-14dni w trybie wydajnym(panaconic enerloop pro/6h dziennie)

  -Nie zaobserwowałem akceleracji pozytywnej,negatywnej(osie X/Y) oraz jitteru(1500DPI).

  -Precyzja na trochę lepszym poziomie niż G9. Nie ma problemów z np:celowaniem w głowę(FPS),nic się nie rozjeżdża na boki,itp... Myszka chodzi gładko.(podkładka zowie G-SR-szara)

  -Co do makr:Da radę zrobić makro z kilkunastu klawiszy(z 5 sam robiłem), jednakże nie udało mi się do makra dodać przycisków myszki.

  -Przez pierwsze 1-2 tygodnie może wydawać się nie do końca wygodna(co mija po tym jak się do niej przyzwyczaisz.(Chwyt palm grip))

  -Przyciski boczne są dobrze wyprofilowane, nie ma problemu że by wcisnąć ten właściwy.Za to te przednie(g10 i g11) mogły by być trochę lepsze(chodzą tak trochę mozolnie)

   

  Polecam też do kompletu podkładkę Zowie G-SR w kolorze szarym.

   

  PS:W przypadku G700/G700s licz się z tym że w trybie 1000Hz bateria może trzymać 1 dzień(wywnioskowanie z opinii po necie)

 2. Zmiana punktu VII 2 na: Zabronione jest publiczne oczernianie innych użytkowników forum. Wszczynanie kłótni będzie surowo karane. Niezadowolenie należy zgłaszać jedynie poprzez prywatną wiadomość do Moderatora lub Administratora. Zmiana punktu

   

  VII 4 na: Regulamin może ulec zmianie. Wszelkie sugestie do Regulaminu są mile widziane ( KLIK ). Jeśli przynajmniej 5 osób poprze daną inicjatywę, to w ciągu 15 dni od osiągnięcia wymaganej liczby głosów za, zostanie przeprowadzone jawne głosowanie wśród moderacji Forum czy dany projekt wcielić w życie. Jeśli głosowanie skończyło się pomyślnie dla inicjatora, to administracja ma 15 dni na wprowadzenie zmian w regulaminie.

   

  Usunięcie punktu IV 6 lub doprecyzowanie stwierdzenia "niedawne wydarzenia".

   

  Nie.

   

   

   

  Zmiana punktu II 10 na: Funkcja cytowania i cytowania selektywnego służy do precyzyjnego odpowiadania na pytania piszących w wątku użytkowników. Cytowanie całych postów bezpośrednio poprzedzających naszą wypowiedź będzie karane.

   

  za!

   

   

   

  Dodanie punktu IV 8 o następującej treści: Osoba, która otrzymała blokadę konta ma możliwość komunikacji z moderacją i administracją Forum, jeśli uważa, że kara jest niesłuszna.

   

  OK.ALE pod warunkiem możliwości wysłania tylko JEDNEJ wiadomości(''Co? jak? i dlaczego?" się nie zgadzam a administracji polecam w wypadku wiadomości jawnie prowokującej kłótne dać bana na + 3dni za W********e moderatora)

×
×
 • Dodaj nową pozycję...