Skocz do zawartości

cooger

Ekspert
 • Liczba zawartości

  8855
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez cooger

 1. Osobiście to wolę dobre 1080 od 4k. Dobrze nakręcone i dobrą optyką. Ale to ja. Głębi? W sensie, że wszystkie plany są ostre? No to akurat wielka wada kompaktów.
 2. I EISA. Coś czuję, że mimo stanu niedziałającego będzie grubo. No nie wiem, ktoś tak pusował że aż farba zlazła.
 3. Typowy Hercules. Szczerze to nawet nie wiem czy mam, a archiwum zamknięte na czas nieokreślony.
 4. Nabyłem, grają w tym pieniądzu (200pln) świetnie: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-elite-gear-eclipse-one/ - co do karty to trochę musiałbyś dołożyć do Cube'a.
 5. Ałdiofile mówią, że optyk jest be bo to zawsze jedna konwersja po drodze więcej
 6. Co to jest dramatyczne WiFi? Że trzyma w napięciu jak u Hitchcocka czy jak? Po kablu 15Mbps? Serio? Jak to mierzysz i jakie masz łącze?
 7. Swego czasu mieliśmy takich reklamacji na pęczki. Płyty rozpadały się w szybkich napędach. Z lepszych akcji to kiedyś klientka przyszła do sklepu z pretensjami, że płyta kręcąc się wyleciała z napędu i omal nie zgilotynowała jej dziecka!
 8. A tak ma serio to wczesne plexy były topem cd. A yamahy najsolidniejsze z pierwszych nagrywaczek.
 9. W czasach 386 i wcześniej była masa różnych producentów. Natomiast ET4000 to jeden z tych 'kultowych' chipów.
 10. Nie wiem czy dla ludzi z lumbago, ale w większości zestawów szedł wtedy Codegen 6013 w przeróżnych wersjach kolorystycznych i krótkim i długim chasis. Dlaczego egzotyka?
 11. Codegeny szroty w okolicy więc jak miałem za nie płacić to złożyłem go w Harrym. A dźwiękówki to nawet dostał dwie - SB 16 PnP i SB Live!
 12. No przecież brzydka jak noc listopadowa A tego co pamiętam to niezłą kompatybilność miały ALS007, ALS100. Natomiast od strony analogowej to większośc takich kart (włączając to Opti) to szumisie. Jakieś Opti mi tu nawet leży, miało trafić do tego Jabola co poskładałem, ale... śledź jest źle wykonany i nie idzie do budy przykręcić
 13. Bida wersja na szynie 128bit. Kibel, chyba, ze do zbioru 'Collection of fakes'. A dla mnie muszą dobrze działać. Ot, różnica podejścia. A to nie spojrzałem dalej, teraz spojrzałem. Nic konkretnego. Lepsze SB jest w tej zbieraninie która szykuję na sell.
 14. Pierwszy to najbardziej biedna wersja Vibry, ale OK. Natomiast druga, nie zdecydowanie nie - PCI.
 15. A ja bym brał Creative SB 16, największa kompatybilność. Miro pewnie za miro w nazwie będzie przebijana.
 16. Jest niezależnym dac-iem na usb wiec tak. Nie ma wejścia mikrofonowego wiec mikrofon nie będzie działał.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...