Skocz do zawartości

winiardesign

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez winiardesign

 1. Raczej nie, mam kurs kupiony asp.net mvc od eduweb, a poza tym to dwie książki specjalnie do asp.net mvc, reszta to dokumentacja oraz tutoriale w necie, no i kodowanie. Powinno wystarczyć.
 2. Możesz rozjaśnić z czego niby zrezygnowałem i gdzie napisałem, że IT mnie nie kręci? Kupiłem ten kurs, śmiało nigdy go nikomu nie polece, szkoda 5 dych.
 3. Cenne wskazówki, z pewnością przetobie program i dowiem sie jak trzymać polaczenie, żeby za każdym razem nie robić nowej instancji. W sumie podejrzewałem, że coś jest z tym nie tak. O singelton coś już słyszałem, o zabezpieczeniach pisałem że ich nie zastosowałem bo to temat na inny wpis. Właśnie też dla tego typu komentarzy założyłem bloga. Ktoś rzuci okiem, powie co jest źle, co poprawić, podpowie jakieś rozwiązanie, mam nadzieję, że ułatwi mi to naukę. Kolejny wpis. Różnice między interfejsem a klasą abstrakcyjną.
 4. Też myślę podobnie, że trzeba skupić się porządnie na jednym. I jak wcześniej wspominałem będzie to ASP.NET MVC. Nawet jeślibym był w stanie dostać prace już teraz, to i tak nie mogę jej podjąć. Za 2 miesiące mam poważną operację, nie zmienię teraz pracy, bo muszę jeszcze na nią wziąć kredyt. Trochę lipa, ale za to będę od września miał czas na naukę. Na chorobowym będę prawdopodobnie około pół roku. Po rehabilitacji zacznę szukać pracy.
 5. Tak jak napisałeś Karister, jeżeli byłoby to takie łatwe i tak mało wymagali, to cos czuję że już umiem na juniora. I nie zaczynam do końca od zera, nie wiem gdzie to wyczytałeś. Znam dobrze css3, html5, podstawy js+jquery. Umiem napisać jakiś program w C#,mam podstawy z baz danych,WinForms oraz WPF. Nowy wpis, tym razem coś technicznego. Jak wykonać połączenie w C# z bazą danych MySql.
 6. Kilka dni temu założyłem bloga na którym zamierzam dodawać nowe posty na temat tego jak zamierzam zdobyć swoją pierwszą pracę jako programista C# .NET. Obecnie pracuję w branży nie związanej z IT i pomimo dobrych zarobków i miłej atmosfery w pracy nie jestem z niej zadowolony. Lubię programować i chcę się przekwalifikować. Ma mi w tym pomóc mój blog na którym będę opisywał swoje projekty, ich postęp oraz pisał posty związane z programowaniem. Wymyśliłem 5 aplikacji jaki napisze na stanowisko juniora, pytanie czy są one wystarczające na juniora, zakładając że kod będzie poprawnie napisany? Link
 7. Aktualizawałem wszystko chyba co się da tydzień temu bo miałem problem z postawieniem Windows Server R2 2012 na drugim dysku HDD. Od strony systemu też przeskanowany pod względem wirusów oraz dysk pod kątem błędów. Może to akceleracja w Firefoxie albo zasilacz, ale nie mam narazie drugiego. Czytałem gdzieś na forum że inne osobu po zakupie tego modelu miały z nim problem.
 8. Sprawdziłem nie mam żadnych krytycznnych błędów. Jedyne co to powtarza się Sesja „ReadyBoot” została zatrzymana z powodu następującego błędu: 0xC0000188, wyczytałem jednak że usługa ReadyBoot optymalizuję uruchamianie systemu i nie ma wpływu na poprawne działanie.
 9. Witam Tak jak w temacie, podczas normalnego użytkowania komputera po jakimś czasie np: 30 min, 2h, 3h komputer nagle zawiesza się i nie da się nic zrobić. Z głośników słychać tylko ciągły pisk. Pozostaje jedynie twardy reset. Dodam że zanim zaczęłem mieć takie objawy, prędzej pojawił się inny. Podczas przeglądania neta i np: po 2h na fb chciałem uruchomić PHOTOSHOPA lub VisualStudio to komp łapał zawieche i koniec. Te dwie aplikacje mam postawione na drugim dysku HDD, a system stoi na SSD.(konfigruacja jest niżej). Zrobiłem MemTest - brak błędów HdTune przeskanowałem dysk i też nic. Jedno co
×
×
 • Dodaj nową pozycję...