Skocz do zawartości

xobi97

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez xobi97

  1. Lepiej zamknięte, gdyż nie ma jako takiego swojego pomieszczenia do grania przynajmniej w Polsce nie wiem jak za granicą. FeX z tego co wiem to preferuje firmę Audio technica aczkolwiek te Focal'e spirit classic też źle się nie prezentują także skoro polecasz to wierzę że testowałeś i tu pojawia się moje pytanie które byś bardziej polecił dla osoby mającej dobry słuch Focal spirit classic czy Audio technica MSR7? Dodam że to jest bardziej zamiłowanie, a nie praca także czysto do celów rekreacyjnych żeby cieszyć się czystym dźwiękiem.
  2. Z klawiszy pamiętam że roland e50? chyba ma za granicą takie i jakieś hammondy ale raczej ma tam wszystko na większego Jacka. Główne przeznaczenie to odsłuch swoich kawałków jak i na bieżąco granie i słuchanie To jak pomoże ktoś?
  3. Na klawiszach głównie ma kilka klawiszy nie znam nazw ale głównie siedzi w Roland/Yamacha.
  4. Witam chciałbym się zapytać o wybór słuchawek a mianowicie poszukuję słuchawek akustycznych zamkniętych najlepiej na dużego Jacka oczywiście nie musi być gdyż przejściówka to nie problem. Ma być to prezent dla muzyka więc wolę zapytać się o poradę. Tak w skrócie: -Słuchawki akustyczne dla muzyka -zamknięte -cena od 800-1500 liczy się jakość Czekam na porady.Pozdrawiam. Dodam że zastanawiam się nad: Ultrasone PRO 900
×
×
  • Dodaj nową pozycję...