Skocz do zawartości

Xantes

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez Xantes

 1. Cześć, 
  zastanawiam się nad zakupem poleasingowej HP2430. Możecie coś powiedzieć na jej temat? Warto/nie warto? Jeżeli warto, to u kogo ją kupić?
  Tutaj - 10k transakcji na allegro, trochę negatywów, odpowiedź na pytanie o przedmiot jak od kogoś, kto ledwo skończył podstawówkę, albo jest bardzo roztargniony, inne aukcje z tymi samymi drukarkami w dużo wyższych cenach, czyli może się okazać, że drukarka z tej aukcji będzie zgonem. Plusy? 6 miesięcy gwarancji, z możliwością przedłużenia do roku. 
  Tutaj mało transakcji, za to wszystkie pozytywne, przebieg ponoć do 50k. Minus? Gwarancja tylko 3 miesiące.

  Drukarka ma służyć do drukowania książek/skryptów/materiałów na studia. Bez szaleństw. Myślę, że w rok nie uda mi się wydrukować więcej niż pojemność jednego tonera. Jeżeli opcja nr 1 - warto dopłacać za przedłużenie gwarancji? 

  Dzięki!

 2. Cześć,
  zastanawiam się nad zakupem Brother DCP-L2520DW. Obecnie mam Brothera DCP-J552DW i jestem zadowolony, z wyjątkiem jednego, ważnego szczegółu. Drukuję sporo tekstu, właściwie sam tekst. Jakość (ostrość, kontrast) tekstu drukowanego przez J552 znacząco odbiega od tekstu drukowanego w książkach. 

  Szukam zatem drukarki laserowej z duplexem, wifi i skanerem. Jestem dość bliski zdecydowania się na L2520DW, jedyne czego mi brakuje to potwierdzenia o jakości drukowanego tekstu równej książkowej, bądź maksymalnie zbliżonej. Nie chcę wydać 550zł i nie być usatysfakcjonowany.
  ADF chyba nie jest mi potrzebny, bo nie skanuje dużo i, jeżeli już, to książki, a nie pojedyncze dokumenty. 

  Chętnie wysłuchałbym też opinii nt. podobnych cenowo i funkcjonalnie drukarek, choć sam osobiście takich nie znalazłem. 

  Z góry dzięki!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...