Skocz do zawartości

MrGolden

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez MrGolden

 1. Ja z własnego doświadczenia doradziłbym Ci tylko abyś nie kupował paździerzy od SilentiumPC, szkoda pieniędzy, szkoda nerwów.
 2. Za miesiąc jak 3080 będzie po 10k , to dostaniesz rabat 2k i będziesz mieć przywilej kupna nowego RTX'a za 8k. Prawie 4 już zapłacone to jeszcze drugie tyle i będzie nowa karta. Lepiej anuluj zamówienie i weź kartę podarunkową, to weźmiesz sobie na darmo nowego pendrive'a chociaż.
 3. Co jest w tym dziwnego? No nie wiem, popatrz na ceny i dostępność kart graficznych. Nie ma w tym nic dziwnego, że nie chcą Ci dać żadnej 3080 teraz, w cenie 3k zł - byli by zapewne stratni. Nie wymusisz na sklepie wydania towaru. Jedyne co można było zrobić, zostało już zrobione - czyli napisanie do UOKiK. Jak już zaznaczyłeś, że dla sklepu najwygodniej będzie jak odstąpisz od umowy. Sęk w tym, że dla Ciebie też będzie najwygodniej jak odstąpisz od umowy. No przykro, ale ta pandemia, słaba dostępność półprzewodników, absurdalne ceny, są po stronie sklepów. Zresztą zamówiony został "zwykły" rtx
 4. Dziwne, że zatwierdzili Ci to zamówienie. Gdyby tego nie zrobili nic byś nie mógł im zrobić na 100%. Czy to była przedpłata za to zamówienie? Jeżeli tak to, czy zamówienie zostało opłacone w ciągu 24 godzin?
 5. Wrzuć screena z informacją od morelek, gdzie jest napisane to, że przyjmują zamówienie.
 6. Status zamówienia nie ma znaczenia. Sprzedawca zaznaczył, że Powinieneś otrzymać mail taki jak ten: Po otrzymaniu takiej wiadomości, zostaje zawarta umowa na odległość.
 7. Trzeba było czytać kodeks cywilny i regulamin sklepu. To nie jest żadne oszustwo, a sklep może tak postępować legalnie. K.C: Art. 71. Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje, skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy Końcówka regulaminu morelek. XXV. OBOWIĄZUJĄCE PRAWO 1. Informacje znajdujące się na stronach internetowych są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. 2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym
 8. Ktoś coś? Ustaliłem, że to na pewno nie wina karty, tylko teraz pytanie, czy inwestycja w nowy kabel albo przejściówkę ma sens? Nie mam możliwości za bardzo przetestować na innym monitorze z VGA. Jakby co, integra plus stara karta działają dobrze bez żadnych zarzutów.
 9. Witam, Tak jak w tytule tematu walczą od jakiegoś czasu z problemem migających czarnych<?>(choć może to zależy od tła, bo mam wrażenie, że czasem są w odcieniach szarości) pasków. Problem zaobserwowałem po wymianie grafiki(960GTX), mam tylko dziwne wrażenie, że artefakty na początku były chyba ledwie widoczne i to w jednej grze. Nie mniej problem występuje jedynie podczas grania, na pulpicie, przeglądając internety, bądź oglądając youtube żadnych pasków nie zaobserwowałem, za wyjątkiem sytuacji, w której uruchomię grę, następnie ją zminimalizuję - wtedy również paski mam na pulpicie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...