Skocz do zawartości

INCREA5E

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez INCREA5E

 1. 1) Kwota przeznaczona na zakup: 5000 PLN 2) Laptop nowy/używany: NOWY 3) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość): 17'' 4) Główne zastosowanie (np. gry - podaj tytuły, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program, etc.): GRY, OBRÓBKA FILMÓW + COREL i PHOTOSHOP 5) Miejsce użytkowania (np. głównie w domu, głównie w plenerze, etc.): DOM 6) Wymagania specjalne (np. matowa matryca, obudowa o wzmocnionej odporności, etc.): MATOWA MATRYCA, NIEWYGINAJĄCA SIĘ OBUDOWA PRZY KLAWIATURZE 7) Osobiste preferencje (np. niechęć do konkretnej marki albo biały kolor, etc.): NIEGEJMINGOWY
 2. Aktualnie mam A4Tech KD-600L i szczerze mówiąc najbardziej irytującą rzeczą jest budowa powierzchni klawiszy. Najzwyczajniej w świecie wgłębienia na obwodzie każdego z klawiszy nie dają się łatwo wyczyścić. Widzę, że w KD-800L tego nie zmienili. Dziwnie to opisali. Cougar 200K z layoutem US wygląda tak: http://www.test-gear.pl/wp-content/uploads/2015/10/cougar-200k_US-Layout1.jpg Do tego nie ma opcji pomylić lewego controla lub altu z klawiszem funkcyjnym, gdyż ten znajduje się przy prawym controlu. Minusem za to jest dla mnie przycisk podświetlenia. Przypadkiem bym go kliknął i musiałbym kli
 3. Podbijam. Temat do zamknięcia. Karta została sprzedana za pomocą serwisu olx.
 4. Witam. W poprzednim temacie napisałem, że zwróciłem klawiaturę Cougar 450K ze względu na wadę fabryczną, która nie pozwalała użyć kombinacji L SHIFT + R ALT + Z. Wpierw miałem zamiar wymienić ją na drugi, już działający egzemplarz, jednak doszedłem do wniosku, że jednak będzie mi potrzebna klawiatura niskoprofilowa, ze względu na nieszczęśliwą kobietę w pokoju, która to narzekała na głośność nowej klawki oraz po części budowę mojego małego biurka z szufladką. CENA do 250zł RODZAJ membranowa DO JAKICH GIER generalnie do wszystkich, wyłączając gry moba; najczęściej grywam w CS-a, czasami wrac
 5. Wszystko działa, oprócz tej jednej kombinacji. Dziwne jest też to, że jeżeli zacznę trzymać kombinację odpowiedzialną za jakąkolwiek miękką literę i szybko przerzucę palec z ów litery na Z, to komputer nie zauważa zmiany i w notatniku kontynuuje ciąg, np. "...ŁŁŁŁ...". Polski support Cougara nie słyszał o takim problemie i nie potrafił mi pomóc, a oficjalny nie raczył jeszcze odpowiedzieć, jednak postanowiłem, że zwrócę klawiaturę.
 6. Witam. Dzisiaj odebrałem klawiaturę Cougar 450K. Byłbym bardzo zadowolony z zakupu, gdyby nie jeden problem. Otóż nie działa kombinacja klawiszy LEWY SHIFT + PRAWY ALT + Z, przez co nie mogę napisać wielkiej litery Ż. Co prawda nie jest to jakaś wada, która uniemożliwia wygodne korzystanie z niej, jednak chciałbym mieć w pełni działającą klawiaturę. Sprawdziłem na Keyboard Ghosting Demonstration na stronie Microsoftu i przy tej kombinacji nie wykrywa litery Z. Dodam, że już kombinacja PRAWY SHIFT + PRAWY ALT + Z działa jak należy i robi wielką literę Ż. Z żadną inną nie mam problemów.
 7. Witam. Mam na sprzedaż trzyletnią kartę GIGABYTE GTX 770 WindForce 2GB. Karta w pełni sprawna i oczywiście już nie posiada gwarancji. Sprzedaję, gdyż zakupiłem MSI GTX 1070. Pełna specyfikacja na stronie producenta: http://www.gigabyte.pl/products/page/vga/gv-n770oc-2gd/overview/ Zdjęcie: Cena: 450zł Dostawa: preferuję odbiór osobisty w Warszawie na Woli.
 8. Niedawno skończyłem aktualizację mojego W7 na W10 i napotkałem na pewien problem. Otóż podczas próby otworzenia jakiegokolwiek pliku (graficzny, muzyczny itp.) wyskakuje taki oto błąd: http://i.imgur.com/mdeai7d.png Niestety problem ten dotyczy niemalże wszystkich aplikacji zawartych w systemie, czyt. Muzyka, Zdjęcia, Filmy i telewizja, Wprowadzenie, Kalendarz, Poczta, Sklep itp. Podczas próby włączenia któregokolwiek z nich okno aplikacji pojawia się na milisekundę i znika nie informując o żadnym błędzie.
 9. Witam. Niedawno skończyłem aktualizację mojego W7 na W10 i napotkałem na pewien problem. Otóż podczas próby otworzenia jakiegokolwiek pliku (graficzny, muzyczny itp.) wyskakuje taki oto błąd: http://i.imgur.com/mdeai7d.png Niestety problem ten dotyczy niemalże wszystkich aplikacji zawartych w systemie, czyt. Muzyka, Zdjęcia, Filmy i telewizja, Wprowadzenie, Kalendarz, Poczta, Sklep itp. Podczas próby włączenia któregokolwiek z nich okno aplikacji pojawia się na milisekundę i znika nie informując o żadnym błędzie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...