Skocz do zawartości

HaneczkaPDG

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez HaneczkaPDG

 1. Witam.
  Piszę od razu, że jestem dziewczyną mało znającą się na naprawianiu telefonów.
  Problem mój zaczął się wczoraj kiedy chciałam skorzystać z telefonu, był wyłączony.
  Po włączeniu go dochodziło do pojawienia się na ekranie napisu SONY i XPERIA po czym czuć było lekką wibracje i następnie wyłączenie się telefonu po którym cały proces opisany przeze mnie się powtarzał.
  Miałam niedawno podobny problem i zaniosłam go wtedy do serwisu gdzie powiedzieli mi, że trzeba będzie wgrać nowy soft i za pół godzinki miałam go odebrać. Okazało się jednak, że mam problem z jakiś fleshem (nie znam się ) i mogę go odebrac za kilka dni, lecz stracę wszystkie dane.
  Minął miesiąc i znów ten sam problem.
  Tylko, że brat powiedział mi, że samemu można rozwiązać taki problem.
  Ściągnęłam więc program ,,Sony PC Companion 2.1" i chciałam wgrać sobie system ( bo nie wiem w sumie jak się wgrywa softa) i pojawił się kolejny problem ponieważ przez to, że co chwilę włącza się i wyłącza mój telefon , komputer miał problem z wykryciem go. Tak samo w programie ,,Flashtool" , który ściągnęłam bo przeczytałam na jakimś forum, że jest potrzebny , ale przez to, że nie czyta mi telefonu też mam problem z obsługą.
  Czytałam też na forum jakimś o włączeniu telefonu w trybie ,,recovery" przy naciśnieciu jednoczesnie przycisku ,,on/off" i ,,volume down" lecz w przypadku mojego telefonu to nie działa ponieważ nic nie wyskakuje.
  Proszę o pomoc .
  Pozdrawiam

×
×
 • Dodaj nową pozycję...