Skocz do zawartości

Akcedi

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  970
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez Akcedi

 1.  

   

  Mówimy o zupełnie innej rzeczy. Nie wiem jak Ci to pokazać. Nie chodzi tylko o to, że lod jest tak niski że myszy nie łapie, tylko o to że przy PODNOSZENIU i OPUSZCZANIU myszy na podkładke, kursor stoi w miejscu i DRGA! drga dookoła w miejscu. Nie że nie działa totalnie. Tylko drga i poruszając wtedy myszką nie da się zrobić żadnego ruchu
   

   

  A to chyba że mówimy o dwóch różnych przypadłościach. Bo mnie były takie jakie opisałem powyżej w postach. Nie miałem akcji z stojącym kursorem w miejscu.Tylko  podczas przesuwania mysz po podkładce ta łapała przerwania.

  A   tutaj jak pisujesz być może taki objaw faktycznie może być wadą sensora.

 2.  

   

  Jeśli zmienisz ustawieni LODA i wszyskto działa na wszystkich to jest OK. Ale na QCK, Taito, Goliathusie 3310 z Mionixa śmiga jak marzenie, więc nie ma możliwości by był taki problem, a jeśli jest przy ustawieniu jakiegokolwiek LODA to zaleca się wymiane, bo jest po prostu coś uszkodzone, a szkoda dowiadywać się o tym po skończeniu gwarancji..

   

  tzn jedyną rzecz jaką musiałem zrobić to w przypadku Taito jak i Alioth z minimalnego ustawienia LOD musiałem podnieść go o dwie  podziałki w górę. Czy to wróży awarię sensora wątpię bo mysz działa bez żadnych ścięć.

  Druga sprawa jest taka kiedy w przypadku Taito kiedy dałem wykrywalność podkładki pod mysz, to Avior wskazuję ją na 80%

  W przypadku Alioth jeżeli pamięć mnie nie myli tam było chyba 60%

  Więc jak dla mnie skoro w pozostałych moich podkładkach wykrywalność wynosi 100% i nie muszę dotykać LOD nawet kiedy jest na min LOW.

  A w przypadku Taito kiedy wykrywalność wynosi 80% to jak dla mnie logiczne jest że LOD (może) nie łapać z poziomu "min"

  Fakt że jak już wspomniałem mysz działa na Taito rewelacyjnie lecz musiałem delikatnie zwiększyć (podnieść) LOD 

×
×
 • Dodaj nową pozycję...