Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Wszystkich!

Jak w temacie, waham sie pomiędzy tymi dwoma fonami.

1320 ma moja druga połowa, czasem jej podkradam bo świetnie na niej widać. Chciałem zmienić swojego starego Soniaka ARC S na coś nowego bo strasznie mały się zrobił wręcz skurczył. I tak zastanawiam się czy trochę leciwą 1320 czy 640XL. Z tego co wyczytałem to 1320 ma lepszy procesor i LTE, ciut wiekszy ekran i klawisze funkcyjne (w 640 są w ekranie). Za to 640 XL ma lepszy aparat i pewność windy 10. Co byście doradzili. 

Link to post
Share on other sites

Lumie z 512MB RAM - ograniczony system Win 10;

Lumie z 1GB RAM     - pełny system Win 10

 

I nic inaczej. Zaglądamy w specyfikację w/w telefonów i mamy odpowiedź. Pamięci jest tyle samo - więc pełny system. Proste :)

Edytowane przez TMStoke
Link to post
Share on other sites

rafalomizeria, myślę że jednak do premiery okaże się, iż optymalizacja zaszła na tyle daleko, że procesor nie będzie jednak wąskim gardłem. Oby. Pamięć niestety co innego - w dzisiejszych czasach te 1024MB to już niezbędne minimum...
 

No, zobaczymy. Ja patrzę w przyszłość optymistycznie, ale zdaję sobie sprawę, że mogę się mylić :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o cenę i dostępność to za nową 1320 w "ikskom" 699zł a za 640XL LTE już 950zł. Uważam, że to za duża różnica jak na te telefony. 640 bez LTE to 845zł czyli prawie 150zł. Jeśli obydwa dostaną pełne wsparcie win10 to chyba jednak 1320 jest atrakcyjniejsza. Możliwości takie same no może 13MPx robi różnicę i nagrywanie w FHD, ale czy warte tych pieniędzy? W zasadzie to ja potrzebuje spokojnego telefonu, od czasu do czasu internet i muzyka jakiś film żadnych fajerwerków. W gry w zasadzie nie gram jakoś mnie na telefonach nie powalają. Decydujący jest duży ekran bo słabo już literki widzę. Może jeszcze jakieś sugestie co do wyboru.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli jesteś w zasięgu LTE to może warto jeśli nie jest to duża kwota. Po 3G i prędkości HSPA/HSPA+ masz prędkość do 28 Mb/s download to raczej wystarczająco. W LTE można uzyskać więcej pod warunkiem, że nadajniki nie są obciążone. Na dłuższą metę LTE ma sens bo cały czas jest rozwijany. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...