Skocz do zawartości

Blog Benchmark.pl

 • wpisów
  5
 • odpowiedzi
  37
 • wyświetlenia
  112356073

Regulamin blogów benchmark.pl


TheSpeed

24390335 wyświetleń

blog-0110615001378125757.png

----------------------------------------------------------------

REGULAMIN

Serwisu blogowego benchmark.pl

----------------------------------------------------------------

 

I. Postanowienia ogólne

 1. Blog benchmark.pl (nazywany dalej Blogiem) jest oficjalnym serwisem blogowym portalu benchmark.pl (zwanego dalej Portalem).
 2. Blog jest aplikacją instalowaną w obrębie skryptu Forum i obowiązują go dokładnie te same zasady techniczne.
 3. Udział w Blogu jest nieobowiązkowy i bezpłatny.
 4. Poniższy Regulamin jest rozszerzeniem Regulaminu Forum benchmark.pl (KLIK).
 5. Korzystanie z Bloga oznacza akceptację poniższego Regulaminu oraz Regulaminu Forum benchmark.pl.

II. Publikowanie wpisów

 1. Wpis może zamieścić każdy zarejestrowany użytkownik.
 2. Publikacje na Blogu obowiązują takie same zasady jak posty pisane na Forum.
 3. Użytkownik dodając nowy wpis oświadcza, że ma do niego pełne prawa. W przypadku plagiatu lub innego typu naruszeń odpowiedzialny jest jedynie autor wpisu.
 4. Użytkownik oświadcza, że nie opublikował i nie opublikuje w przyszłości wpisu w miejscu innym niż Blog benchmark.pl.
 5. Przed publikacją wpisy są sprawdzane i akceptowane przez Administratora. Określa on również termin umieszczenia tekstu na stronie.
 6. Wpisy zatwierdzone nie polegają już edycji. Zmiany i poprawki w zamieszczonym tekście autor może wprowadzić po skontaktowaniu się z Administratorem działu.
 7. Każdy wpis powinien być napisany starannie oraz zgodnie z zasadami polskiej stylistyki i ortografii. Administrator zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji treści nie spełniających tych wymogów lub edycji tekstu.
 8. Użytkownik wyraża zgodę na publikację nadesłanych przez niego treści na łamach Bloga i nie może żądać ich usunięcia w przyszłości bez podania odpowiedniego powodu.
 9. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisów niezgodnych z Regulaminem.
 10. Administracja i Redakcja benchmark.pl nie biorą odpowiedzialności za treści i opinie publikowane przez użytkowników i skutki porad w nich prezentowanych.

III. Dział miniRecenzje

 1. Test typu miniRecenzja to specjalnie oznaczony wpis zawierający rozbudowany test, recenzję lub opis dowolnego sprzętu lub oprogramowania. Powinien cechować się odpowiednim stylem i językiem.
 2. W miniRecenzji autor może wykorzystać elementy z serwisu, takie jak fotografie, wykresy wydajności, grafiki, przy czym wykorzystane elementy nadal pozostają własnością serwisu benchmark.pl.
 3. W każdym miesiącu wybierana jest miniRecenzja miesiąca, która wyróżniona zostaje nagrodą w postaci 150 punktów. Oprócz tego wybierane są także inne wysokiej jakości teksty, które otrzymują po 50 punktów.
 4. Wyróżnienie mogą otrzymać tylko recenzje atrakcyjne, świeże tematycznie i pomysłowo zaprezentowane, merytorycznie zwięzłe, poprawne językowo, ortograficznie i gramatycznie, dobrze wykonane, o czytelnym układzie, z odpowiednio wstawionymi zdjęciami i obrazkami, zgodne z zasadami, zawierające dodatkowe filmiki, przejrzyste wykresy.
 5. Posiadane punty można wypłacić zachowując przelicznik 1pkt = 1zł. Warunkiem jest uzbieranie na koncie powyżej 220pkt.
 6. W przypadku umieszczenia tego samego artykułu w innym serwisie, użytkownik nie może otrzymać wyróżnienia, nominacji miniRecenzja miesiąca, a ewentualne przyznane punkty zostają skasowane. Punkty i recenzja będą również kasowane, jeśli wpis narusza inne postanowienia Regulaminu.

IV. Wypożyczanie sprzętu

 1. Redakcja benchmark.pl prowadzi akcję, w ramach której użytkownicy mogą wypożyczyć sprzęt do testów z danej oferty urządzeń.
 2. Wypożyczenie sprzętu możliwe jest po uprzednim kontakcie z opiekunem działu. Jeśli jest to złożone urządzenie i/lub o znacznej wartości, to użytkownik powinien przedstawić również krótki plan lub konspekt recenzji.
 3. Sprzęt do osoby testującej wysyłany i odbierany jest na koszt redakcji. Każdy użytkownik może wypożyczyć jednocześnie tylko jeden sprzęt.
 4. Zwrot wypożyczonego sprzętu odbywa się zgodnie z procedurą ustaloną z opiekunem działu miniRecenzje w terminie do 14 dni od jego otrzymania.
 5. Niektóre z wypożyczonych sprzętów mogą pozostać u testującego po wykonaniu miniRecenzji. Decyduje o tym zawsze opiekun działu. Sprzęt otrzymany w ramach wykonanej miniRecenzji nie jest objęty gwarancją.
 6. W przypadku wypożyczenia sprzętu z redakcji benchmark.pl, tekst można umieścić tylko na łamach serwisu benchmark.pl.

V. Informacje dodatkowe

 1. Administratorzy i Moderatorzy mają zawsze racje! Użytkownik zobowiązany jest do niezwłocznego wykonywania ich poleceń.
 2. Zabronione jest działanie na szkodę Serwisu, jak i Bloga benchmark.pl.
 3. Regulamin może ulec zmianie. Wszelkie sugestie do Regulaminu są mile widziane (KLIK).
 4. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem lub Regulaminem Forum benchmark.pl stosuje się decyzje podjęte przez Administrację lub Redakcję benchmark.pl.

 • Popieram 14

0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Gość
This blog entry is now closed to further comments.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...