Skocz do zawartości

Tekknologicznie

 • wpisów
  55
 • odpowiedzi
  267
 • wyświetlenia
  1314667769

Najlepsze aplikacje na smartwatche Samsung Gear S2 i S3


Marcin Jaskólski

197636928 wyświetleń

blog-0156337001505822063.jpg

Opinii, że smartwatche to drogie i niefunkcjonalne zabawki, nie brakuje. Prawda, ten sprzęt nie należy do najtańszych. Ale rozwój oprogramowania postępuje i wśród aplikacji na smartwatche można znaleźć naprawdę przydatne rzeczy. Oto 10 ciekawych aplikacji dla smartwatchy Samsung Gear S2 i S3!

 

1. Spotify - Ok, apka nie jest idealna. Zdarza się, że nie może nawiązać kontaktu ze słuchawką i trzeba ją najpierw odpalić klasycznie na smartfonie, a dopiero potem na smartwatchu. Ale jak już kontakt zostanie nawiązany, działa znakomicie i oferuje fajną obsługę Spotify bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni.

 

2. Go Pro Shutter Pro - coś dla użytkowników kamer GoPro, czyli kontrola kamerek sportowych za pomocą smartwatcha. Dokładniej pisaliśmy o tym na benchmarku w recenzji Sterowanie kamerą GoPro za pomocą smartwatcha.

 

3. Endomondo - jeśli nie wystarcza ci standardowa aplikacja Samsung Health, to Endomondo na pewno spełni twoje fitnesowe wymagania.

 

4. Speedometer - pomiar prędkości w każdej chwili.

 

5. Listonic - aplikacja zakupowa. Jeśli zdarza ci się wrócić ze sklepu z połową rzeczy jakie miałeś kupić, to ta apka rozwiąże twoje problemy.

 

6. Gear GBA / Gear GemBoy - emulatory GameBoya Color i Advance. Oczywiście rozgrywka na małym smartwatchu nie jest specjalnie komfortowa... ale to imponujące, że gry z tych klasycznych konsolek możemy odpalić na zegarku.

 

7. Filesmaster - zarządzanie plikami w smartwatchu, znacznie ułatwia zarządzanie danymi i przenoszenie ich pomiędzy smartfonem, a smartwatchem.

 

8. Camera Remote - zdalne zarządzanie kamerą w telefonie. Sporo opcji, podgląd obrazu na zegarku, naprawdę fajna aplikacja.

 

9. Uber for Gear - korzystasz z Ubera? Zainstaluj tę apkę.

 

10. PPT Remote Controller - zdalna kontrola prezentacji Microsoft PowerPoint. Przełączanie slajdów, "laserowy" wskaźnik i inne ciekawe opcje.

 

Wszystkie aplikacje możecie zobaczyć w akcji na poniższym materiale wideo.

 

 

Znajdziesz mnie na Twitterze @lhorror

 • Popieram 2

1 komentarz


Rekomendowane komentarze

×
×
 • Dodaj nową pozycję...