Skocz do zawartości

Blog prawie (gry)walny

 • wpisów
  41
 • odpowiedzi
  175
 • wyświetlenia
  347171023

Goclever Quantum 500 - wysoka jakość za 400 zł?


Tomek Wilczyński

5232098 wyświetleń

blog-0276986001414700000.jpg

Goclever to polska marka, która coraz mocniej zaznacza swoją obecność na rynku urządzeń mobilnych. Ba, można nawet powiedzieć, że wraz z kilkoma innymi producentami przeprowadza małą rewolucję wśród smartfonów i tabletów. Do niedawna jakość kojarzona była tylko z najdroższymi urządzeniami. Dziś, m.in. dzięki Goclever, bez problemu znaleźć można sprzęty, które mają znakomity stosunek jakości do ceny. Jeszcze przed kilkoma laty Goclever kojarzony był głównie z dobrymi nawigacjami samochodowymi, dziś jednak jest to coraz prężniej rozwijająca się marka.

 

Konsekwentnie rozwijane są serie smartfonów Insignia i Quantum. Ta pierwsza pochwalić się może choćby modelami 5 i 5X, które zebrały świetnie opinie recenzentów. Niedawno do sprzedaży wprowadzono Insignię 500, wydająca się być „piątką” po liftingu, a już wkrótce doczekamy się premiery modelu 500i, która pochwalić się może jeszcze lepszą specyfikacją (m.in. 8-rdzeniowym procesorem MediaTeka).

 

Jeśli zaś chodzi o serię Quantum, to do dyspozycji użytkowników producent oddaje coraz więcej modeli. 400, 450, 500 i wreszcie phablet Quantum 600 – a to wszystko pod szyldem „Dobra jakość, niska cena”. Jakiś czas temu dotarł do mnie jeden z nich – obiektem dzisiejszej recenzji będzie Goclever Quantum 500.

 

Zapraszam do oglądania!

 

 • Popieram 5

2 komentarze


Rekomendowane komentarze

Tanie marki coraz mocniej wchodzą na rynek, jednak nadal jest duże przywiązanie klientów do markowych produktów które nadal dominują i trudno to będzie zmienić. Dobrze jednak że wchodzą tacy producenci jak Goclever itp ponieważ wymusza to konkurencję przez co ceny są znacznie niższe niż jeszcze rok temu.

 • Popieram 1
Odnośnik do komentarza

Telefon jak telefon. Ale sam serwis gwarancyjny w przypadku goclevera leży, z tego, co twierdzą internauci. Wielokrotnie widziałem recenzje na kilka stron dot ich serwisu które w tym momencie jak dla mnie skreśla ich z rynku :/

Odnośnik do komentarza
×
×
 • Dodaj nową pozycję...