Skocz do zawartości

Blog Benchmark.pl

 • wpisów
  5
 • odpowiedzi
  37
 • wyświetlenia
  112356311

Witamy na Blogu Benchmark


TheSpeed

3709300 wyświetleń

blog-0792813001375693291.jpgZ wielką przyjemnością chcę Was powitać na Blogach Benchmark.pl. Zapytacie czym są Blogi? To proste. To zupełnie nowy serwis, który docelowo stanie się systemem do publikacji wszystkich treści użytkowników Benchmark. Dajemy Wam wasz własny kącik, który będzie można wedle własnych upodobań spersonalizować i dzielić się swoimi przemyśleniami. Rzut okiem, test, felieton czy luźna opinia na dowolny temat lub pewne wydarzenie - Blog jest miejscem na każdy z tych tekstów.

 

Zdecydowaliśmy się na nieco ryzykowny krok - uruchamiamy blogi w wersji beta. Co to oznacza? A dokładnie to, że nie wszystko jest w finalnym stanie. Wiele rzeczy zostanie zmienionych, poprawiony zostanie wygląd graficzny, dodane zostaną nowe funkcje i wiele więcej. Przez najbliższe 4 tygodnie 10 wybranych będzie dostarczać Wam interesujących wpisów, a my będziemy sukcesywnie realizować listę rzeczy do zrobienia. Poznajcie pierwszych Blogerów oraz ich Blogi:

 

@Tomek Wilczyński - Blog prawie (gry)walny

@4estR - Okiem 4estR'a

@Lipton - Techraptor

@14r33k - Blog blogującego Jarka

@Zulaga - ZulagaBlog, czyli luźno o grach

@cza12ster - czasterowe wariacje

@Solomon - Cichy i zimny PC

- Aksjomat

@Bandyto3xx - Ogólnie o cyfrowym świecie

@Tycha - Tycha

 

Mamy nadzieję, że z chęcią pomożecie nam w testach oraz aktywnie dołączycie do społeczności blogowej po ich zakończeniu, kiedy wpisy będą mogli publikować już wszyscy użytkownicy Benchmark.pl.

 

Bądźcie czujni, bo to dopiero początek :)

 • Popieram 9

0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

×
×
 • Dodaj nową pozycję...