Skocz do zawartości

xorland

 • wpisów
  6
 • odpowiedzi
  116
 • wyświetlenia
  429098148

Hello World!


gtxxor

5608945 wyświetleń

blog-0039207001378460589.pngWitam Was na Xorlandzie, blogu powstałym celem uporządkowania niektórych moich myśli (abstrakcja!). Znajdziecie tu to, co w jakiś sposób nie nadawało się do publikacji na forum lub zwyczajnie nie było sensu by tam trafiało. Będzie trochę mikroelektroniki, ciekawe (mam nadzieję) zdjęcia z serwisowania sprzętu "od kuchni", a także przemyślenia dotyczące branży IT oraz (prawdopodobnie moja charakterystyczna cecha?) obalanie internetowej mitomanii dotyczącej rynku PC (błędnie stosowane pojęcia, mylne stereotypy).

 

Będę też starał się publicznie odpowiadać na najczęściej zadawane mi na forum (przez PM) pytania. Tak żeby każdy mógł mieć szybki wgląd do mojej opinii #cieszę się że tak wielu benchmarkowców powierza mi dobór sprzętu dla siebie.

 

Jednym zdaniem mam nadzieję, że każda osoba interesująca się branżą komputerową (a przynajmniej "życiem" tutejszego forum) znajdzie coś interesującego.

 

Zdrówka ;p

 • Popieram 3

10 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Gość DANNY__79

Napisano

Zapowiada się OK.

 

To pytanie dla XORa %-) jeśli przyjmiemy, że A ma stan wysoki, B niski, a linie prowadzone do ANDów nie są zmostkowane, co otrzymamy na wyjściu ORa?

Odnośnik do komentarza

Jak znajdę kogoś kto mi pobiega z kamerą, to mogę wam filmik z reballingu BGA udostępnić. Jak nie, to niestety będą tylko zdjęcia "in progress". Mam też trochę (pozbieranych już) materiałów prezentujących tzw. głupotę ludzką. Bardzo 'ciekawie' prezentuje się płyta X360 po naprawie opalarką. 

Odnośnik do komentarza
×
×
 • Dodaj nową pozycję...