Skocz do zawartości

Jak poprosić o pomoc w dziale "Karty graficzne"

Biafra

Zanim zadasz swoje pytanie przejdź przez kilka prostych kroków.

 

Zacznij od użycia opcji wyszukaj. Pewne tematy wracają na forum wielokrotnie i z łatwością znajdziesz rzeczową odpowiedź na pytania w stylu „HD7970 vs GTX670”. Opcja wyszukaj została zaimplementowana właśnie w takim celu. Niektóre tematy zostały już przewałkowane taką ilość razy że zadając kolejny raz to samo pytanie wzbudzisz tylko irytację.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zakładaj temat! Nazwij go jednak odpowiednio- tak aby tytuł był powiązany z pytaniem. Przykłady: „Karta do nowego zestawu- około 1000 złotych”, „Upgrade gtx460- 700 złotych”. Przykłady tematów które należy spalić na popiół: „JAKA KARCIOSZKA”, „POMOCYPOMOCYPOMOCY”. Za takie numery warn lub ban.

 

Aby ułatwić forumowej społeczności udzielenie Ci właściwej porady zastosuj się do poniższego wzoru:

 

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: (np. Upgrade w tym tygodniu, 600-700 złotych)

 

-Zastosowanie: [od najważniejszego do najmniej ważnego] (np. Gry- wymień tytuły- karta do LoL będzie inna niż do Crysisa 3, filmy, program photoshop)

 

-Model i moc zasilacza: [KONIECZNIE]

 

-Reszta specyfikacji komputera [model procesora, płyty głównej i pamięci RAM- to pomoże dobrać kartę która będzie idealnie współpracować z posiadanym sprzętem. Podaj też jaką posiadasz OBUDOWĘ- do mniejszych niektóre karty zwyczajnie się nie zmieszczą]

 

-Rozdzielczość monitora w której grasz!

 

-Dodatkowe wymogi: (np. Najcichsza z możliwych, najlepsza do podkręcania, dobra w stosunku potencjał OC/cisza)

 

PAMIĘTAJ: Im więcej informacji podasz tym łatwiej i przyjemniej będzie doradzić Ci jaka karta spełni Twoje wymagania. Możesz też podać karty nad którymi się obecnie zastanawiasz i na których temat chciałbyś usłyszeć opinię. W tym celu najlepiej podać linki do konkretnych modeli- czasem napisanie „zastanawiam się nad xxx od asusa nie pozwala na zidentyfikowanie konkretnego modelu”.

 

Pozdrawiam.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...