Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

kartofel24

Rejestracja: 13 lip 2014
OFFLINE Ostatnio: 25 kwi 2020 11:56
-----

Moje tematy

sterownik usb

17 kwiecień 2020 - 12:34

Witam mam problem ze sterownikami usb. Wszystko działało dobrze ale pech chciał że podłączyłem do komputera starą  klawiaturę na usb, system zainstalował niezbędne sterowniki i wyglądało na to że wszystko jest w porządku. Niestety okazało się że system przestał wykrywać dyski przenośne na usb i telefon, nie ważne czy usb 2.0 czy 3.0 czy w panelu przednim czy tylnym. Myszka na usb działa normalnie. Próbowałem odinstalować sterowniki w menadżerze urządzeń ale tylko myszka przestawała działać, po restarcie system sam zainstalował sterownik i myszka działa, niestety dyski czy telefon dalej są niewykrywane. Co zrobić proszę o pomoc. System windows 10 64bit.


Paypal problem z płatnością

27 marzec 2020 - 10:49

Cześć mam taki problem. Zamówiłem płytę główną w mediaexpert, płatność paypalem, część kwoty była w dolarach część w złotówkach, paypal przewalutował i zsumował całość. Przelew poszedł w stronę sklepu pięniądze zniknęły z konta paypal. Okazuje się że mediaexpert nie odnotowali przelewu, co teraz zrobić, otwierać spór w paypal z tytułu niedoręczenia przedmiotu?