Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Kirito.

Rejestracja: 09 lip 2014
OFFLINE Ostatnio: 30 lis 2016 14:12
-----

Moje tematy

Skin do forum

10 lipiec 2014 - 22:19

Witam!
Jako, że są wakacje i miałem dziś chwilę wolnego (tak z 8 godzin %-) ), to postanowiłem jakoś twórczo zagospodarować swoim czasem i napisałem nowego skina do forum benchmarka.
Można to potraktować jako mój "prezent" powitalny, który możecie wykorzystać (lub też i nie) jak tylko zechcecie. Nie będę już się dłużej rozpisywał, tylko wrzucę kilka ss jak forum teraz wygląda. :D
Spoiler

Liczę się z tym, że nie każdemu (a raczej prawie nikomu) się ta tapeta nie spodoba, ale to nie jest problem. Styl ten jest napisany pod firefox'a i aby działał należy pobrać dodatek Stylish.
Po zainstalowaniu dodatku trzeba kliknąć jego ikonkę znajdującą się w prawym górnym rogu przeglądarki i wybrać opcję "Zarządzaj stylami...". Po wybraniu tej opcji pojawi nam się nowe okienko, gdzie klikamy przycisk "Napisz nowy styl" i w pole nazwa wpisujemy dowolną nazwę, a w pole tekstowe na samym dole wklejamy zawartość notatnika, następnie należy kliknąć "Zapisz" i gotowe.
Jeśli styl dalej nie będzie aktywny, to na stronie forum trzeba wybrać ikonkę Stylisha i nacisnąć nazwę stylu z listy.

Styl ten oferuje całkowicie nową szatę graficzną forum + to, czego chyba jeszcze nie było w żadnym innym stylu, a mianowicie zablokowany pasek użytkownika, dla mnie jest to bardzo przydatne, ponieważ nie musimy przewijać strony do góry, aby sprawdzić pocztę etc.

Oczywiście tapetę można zmienić podmieniając link w pierwszych wersach kodu na bezpośredni link do własnego obrazka, tutaj kilka "normalnych" tapet ode mnie:

http://i.imgur.com/M6OoHbb.jpg
http://i.imgur.com/euYyfgp.jpg
http://i.imgur.com/2SdA2II.jpg
http://i.imgur.com/YHOEoBN.jpg

Z mojej strony to by było chyba na tyle, jak macie jakieś pytania / prośby, to piszcie, a jeśli napisałem to w złym dziale, to przepraszam i proszę o przeniesienie. :P

Link:
http://speedy.sh/Xcw...-By-Kirito..txt