Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

konspektor

Rejestracja: 23 cze 2014
OFFLINE Ostatnio: 03 lut 2019 20:19
-----

Moje posty

W temacie: KompX.pl - autoreklama

28 styczeń 2019 - 20:32

@pawluto - nazwy nie zmienimy, nasza jest wyraźnie lepsza od konkurencji :) Ale ogromne dzięki że zajrzałeś i doceniłeś szybkość! 

 

@Mandalorian - Dopisek bez kosztów wysyłki już usunęliśmy. Komentarze do zamówienia musiałeś najwyraźniej przegapić, znajdują się w momencie kiedy trzeba podać dane do wysyłki, po prawej stronie. Co do wyboru paczkomatu: do końca tygodnia będziemy mieli skonfigurowaną oraz zintegrowaną z naszą stroną aplikację inpostu. Wtedy będzie można wybrać paczkomat. W tym samym momencie pojawi się opcja wyboru sposobu płatności przy paczkomacie. Dzięki wielkie za Twoje uwagi. 

 

Oprócz powyższych dodaliśmy Kupony. Teraz zamiast wpisania benchmark.pl w polu uwag, zdecydowaliśmy się na dedykowane okienko które można wypełnić podczas kompletowania koszyka. Rabat 10% (powiększyliśmy z 5%) zostanie wtedy naliczony automatycznie.