Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

bialyboski

Rejestracja: 08 lut 2014
OFFLINE Ostatnio: dziś, 07:54
***--

Moje posty

W temacie: Rowery

18 czerwiec 2019 - 15:05

Rower retro... Na dojady do pracy czy sklepu spoko.

W temacie: Rowery

17 czerwiec 2019 - 07:59

Jest ok. Łańcuch jest z przodu i z tyłu na najmniejszej zębatce, dlatego zmieniarka tak sie złożyła. BTW i tak nie będziesz jeździł na takim ustawieniu, za duży przekos łańcucha.

W temacie: OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat

22 grudzień 2018 - 10:42

Nie była to niestety rozmowa przy kawie, to właśnie przypominało przeszukanie... Dlatego mam uraz i kotek będzie od kogoś znajomego, albo z hodowli.

W temacie: OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat

22 grudzień 2018 - 10:21

Mam złe wspomnienia. Miałem już wizytę przedadopcyjną. Przyszła pani, która dokonała oceny mojego mieszkania, również materialnej i wartościowej, po czym powiedziała że muszę jakąś składkę jej zapłacić na stowarzyszenie. Oczywiście 100pln jak na DOBROWOLNĄ skladkę to mało. Bo "przecież pan bogaty i tylko 100?!".
Poza tym wizyta przypominała bardziej węszenie psa... Nie lubię mieć intruza we własnym domu. Nie biorę kota na doświadczenia farmaceutyczne. Chciałem dać jakiemuś maluszkowi ciepły dom.
Dlatego szukam teraz od ludzi, ktorym się kotka okociła, albo bezpośrednio w jakimś schronisku, które wzbudzi jakieś moje zaufanie.

W temacie: OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat

22 grudzień 2018 - 09:56

@up
Dziekuję :)
No, może odpowiedź trochę nieprzemyślana, ale złapała mnie bez gardy akurat... Jak można tak pochopne wnioski wysuwać? Szok, ale w tym kraju to powoli norma społeczna.