Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

wk007

Rejestracja: 31 sty 2014
OFFLINE Ostatnio: 18 paź 2018 20:50
-----

Moje posty

W temacie: Telefon 500-600 PLN

04 styczeń 2016 - 22:43

Od siebie mogę polecić Galaxy S4. Używam ten telefon od ponad roku. Chodzi płynnie mino wielu zainstalowanych aplikacji, wymaga etui, ale mimo to wygląda dobrze z racji małych ramek i symetrii (patrz HTC M8). Samsung ma lepszy procek od Meziu M2, dodatkowo OTG, port irda (pilot TV) i kilka innych ciekawych funkcji. Aparat robi dobre zdjęcia, ale miewa problemy ze skupieniem gdy fotografujemy b. małe elementy. 

 

Co do ceny, o całkiem nowy egzemplarz będzie ciężko w cenie Meziu, ale na OLX.pl można znaleźć niezłe okazje z nowymi (telefony z umowy) bądź używanymi w dobrym stanie.   


W temacie: Problem z odzyskaniem systemu - Ultrabook Samsung NP530u3c

31 grudzień 2015 - 14:42

Wybrałem opcję drugą.

 

Wielki dzięki za pomoc. 


W temacie: Problem z odzyskaniem systemu - Ultrabook Samsung NP530u3c

31 grudzień 2015 - 12:52

Można powiedzieć że się udało, łatwo nie było, przynajmniej dla osoby mającej pierwszy raz takie problemy z instalacją. Bardzo pomocne były dwa filmy:  https://www.youtube....h?v=2NG204TkQiU. System działa, ale dysku ssd z 24 GB jeszcze nie przydzieliłem, gdyż nie wiem jakie konsekwencje będzie miała ta decyzja: https://drive.google.com/file/d/0B7rWnJDk1kMFRDQ4dWVVWVFIMlE/view?usp=sharing. Co oznacza "Główny rekord rozruchowy" w tym przypadku? Ustawienie właściwego dysku rozruchowego nie było łatwe, nie wiem czy spowoduje to jakieś zmiany w systemie (zmianę dysku rozruchowego). 


W temacie: Problem z odzyskaniem systemu - Ultrabook Samsung NP530u3c

30 grudzień 2015 - 16:04

Miałem nadzieję że zadziała (gdy kupiłem komputer system był na 24, drugiego dysku nie było).
Czy jest możliwość uniknięcia ponownej aktywacja systemu? Przenieś system bądź klucz?

W temacie: Problem z odzyskaniem systemu - Ultrabook Samsung NP530u3c

30 grudzień 2015 - 14:21

Wielkie dzięki za pomoc, zainstalowałem na nowo Windows 7. Podczas instalacji sformatowałem dysk systemowy by zainstalować nowy system, oba dyski były widoczne. Użyłem klucz z nalepki, a następnie system aktywowałem telefonicznie. Teraz tylko sterowniki muszę zainstalować.

Pozdrawiam. 


Po zainstalowaniu sterownika ExpressCache zrestartowałem komputer i pojawił się problem. Zainstalowałem system na dysku 24GB, przy uruchamianiu, zmieniłem w Biosie kolejność botowania, wybrałem "Boot manager"(https://drive.google...iew?usp=sharing), następnie zapisałem i wyszedłem z bisa. Systemu nie potrafi wystartować i wyświetla się https://drive.google.com/file/d/0B7rWnJDk1kMFUjhJX21LNVk3TVE/view?usp=sharing. Czy ktoś wie co należy zrobić aby komputer widział system? Windows uruchamia się tylko przy użyciu pendrive z systemem.