Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Player1

Rejestracja: 01 gru 2008
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 10:04
*****

Moje posty

W temacie: Siłownia!

20 styczeń 2020 - 11:13

Wiem, że chłopaki na siłowni stosują też testosteron, ale nie wiem w sumie w jakiej formie

Najlepszy w czopkach ewentualnie w postaci kropli do oczu...Ja je***, nawet nie wiem od czego zacząć odpowiedź na tak zadane pytanie. Może tak jak kiedyś polecił Bigi: treningobolon i dietanabol przez rok, dwa, potem można myśleć o suplementacji a sterydy anaboliczne potrzebne ci są jak rybie ręcznik.


W temacie: Siłownia!

15 styczeń 2020 - 23:22

Pany i panewki, taka sytuacja: w połowie listopada zeszłego roku wróciłem do treningów po ok. 4 miesiącach przerwy spowodowanej przeciążeniem prostowników nadgarstków w obydwu przedramionach. Obecnie jestem po zabiegach falą uderzeniową i kończę rehabilitację, ból prawie nie występuje i mogę ćwiczyć prawie bez ograniczeń. Powoli wracam do jako takiej formy i teraz pytanie: jak często/co ile tygodni robić deload? Zwykle moje przerwy w treningach były przypadkowe, tzn. wymuszone okolicznościami i rzadko planowałem odpoczynek, co doprowadziło do ww. urazu. Teraz chcę zadbać o to, tj. zaplanować lżejsze treningi/krótkie przerwy, żeby po pierwsze nie przeciążyć starzejącego się jednak materiału i po drugie, żeby móc dłużej progresować. Podzielcie się wiedzą. Dzięki.


W temacie: Wymiana karty

15 styczeń 2020 - 10:20

Do tego cpu maks GTX 1660 super ewentualnie nieco taniej, jeśli wolisz AMD, radek 5500xt.


W temacie: Rx 580 8gb problem

09 styczeń 2020 - 15:19

Te fixy dotyczą nowych kart AMD. Do autora: sprawdź kartę na innym kompie, to chyba najprostszy i najpewniejszy sposób sprawdzenia, czy nie jest uszkodzona.


W temacie: Głośność RX'a 590 od Gigabyte

02 styczeń 2020 - 23:01

No cóż, mój RX580 gejming od Gigusa też do cichych nie należy, delikatnie mówiąc, a temperatury mam niższe, bo z reguły przy graniu ok. 72 stopnie, zakładam, że twoja karta ma podobne chłodzenie (2 wentyle) a 590 to taki wykręcony 580 na koksie, więc co ja ci mogę powiedzieć, trza było brać Szafira :P. Ja sobie radzę z tym w ten sposób, że w sterownikach AMD ustawiam limit na 59 fps bo tyle mi styka i przy takiej liczbie klatek mój monitor obsługuje FreeSync. Bez limitu jest głośno w cholerę. Innym sposobem byłoby zmodyfikowanie krzywej pracy wentylatorów i uv, ale ja się w to nie bawiłem, więc nie doradzę, ale z pewnością wujek google coś podpowie a i nasze forum pewnie też. Zawsze możesz ustawić kompa przy otwartym balkonie, temperatury niskie to i gpu będzie miało chłodniej :D .