Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Player1

Rejestracja: 01 gru 2008
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 22:42
*****

Moje posty

W temacie: Zakup słuchawek i spore problemy po przeczytaniu for audiofilskich

wczoraj, 22:37

@up: bez przesady w tym budżecie można kupić bardzo zacne słuchawki. Pewnie że to nie będzie sprzęt z najwyższej półki, ale dla większości wystarczająco dobry. 

A coś z Sennheiserów? Mam niedostępne już HD555 i jestem z nich bardzo zadowolony, grają naturalnie, bez przesadzonego i zalewającego pozostałe pasma basu i są bardzo uniwersalne. Może HD599?


W temacie: Jaki internet do domu? LTE?

12 luty 2019 - 11:01

T-mobile niby obiecuje LTE bez limitu, ALE: wszelkiego rodzaju mapy pokrycia zasięgiem można sobie w buty wsadzić. Trzeba to wypróbować na żywo. U mnie łapałem zasięg na 2 lub 3 kreski na 5-cio stopniowej skali routera, przy 3 było ok, ale jak spadało do 1 to była tragedia. Rozejrzyj się, jak radził ktoś powyżej, za małym lokalnym dostawcą radiowego internetu. Siedzę na takim od 6 lat bo w miejscu, w którym stoi moja chałupa też mam słaby wybór (tj. zero kablówki), i może nie jest tanio a parametry takie se, ale jest stabilnie i bez żadnych limitów, a awarie zdarzają się bardzo rzadko i są szybko usuwane.


W temacie: Komputer się zawiesza, po czym następuje restart

05 luty 2019 - 12:09

Były wprowadzane jakieś zmiany sprzętowe/programowe?


W temacie: Upgrade PC pod gry

04 luty 2019 - 19:12

Niech mnie poprawią znawcy, jeśli się mylę, ale póki co 8gb ramu styka do grania, a jeśli już dokładać do drugi komplet 2x4. Moim zdaniem zmień samą grafikę i zobacz, jak ci to hula. Jeśli grasz w 1080p przy standardowym odświeżaniu monitora, to gtx 1070 w zupełności wystarczy do komfortowego giercowania. W tej chwili powinieneś mieć spory wybór wśród używanych gtxów. Albo nowy 2060. 


W temacie: Wymiana karty.

01 luty 2019 - 10:31

Nawet gdyby zostało coś po sterownikach do Radka, to widnows powinien się uruchomić, wygląda na uwaloną kartę.