Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

kokakoala

Rejestracja: 17 gru 2013
OFFLINE Ostatnio: 07 lis 2016 16:43
*----

Moje tematy

Referencyjne chłodzenie 290/290X

11 wrzesień 2014 - 18:00

Witam.

 

Jak w temacie, kupię referencyjne chłodzenie Radeona R9 290 lub 290X, obojętnie jakiego producenta. Wentylator mnie nie interesuje, może go brakować lub być uszkodzony. To samo tyczy się plastikowej obudowy.

 

Potrzebuję tylko tą aluminiową, pomalowaną na czarno płytę, najlepiej z kompletem nie uszkodzonych termopadów, ale nie koniecznie.


KOSS UR40 opinie zapalonych graczy

14 kwiecień 2014 - 12:52

Witam, tak jak w temacie, proszę o opinie zapalonych graczy CS, BF itp. Proszę tylko o wypowiedzi właścicieli lub byłych właścicieli tych słuchawek. Mam nadzieję, że są tacy.

 

Pytanie tyczy się sceny którą generują te słuchawki. Czytałem kilka recenzji i przynajmniej w dwóch powtarzała się opinia, że scena w tych słuchawkach budowana jest pod słuchaczem. Jak to jest w rzeczywistości i ew. jakie ma to znaczenie dla pozycjonowania dźwięku w grach. Zależy mi na jak najlepszym pozycjonowaniu, szerokiej scenie i możliwości słyszenia dźwięku otoczenia.

 

Obecnie mam CALe, przestrzeń jest ok jak na zamknięte, ale nie powala. Pozycjonowanie mimo to mają bardzo dobre. Problem z nimi mam taki, że są nie pro - rodzinne :-) Mimo że poduszki wcale nie tłumią idealnie, to ich zamknięta konstrukcja skutecznie zagłusz moją żonę. Większość ten fakt pewnie cieszy, ale ja wolał bym słyszeć żonę.

 

Oczywiście mógł bym je kupić i sam sprawdzić, pewnie tak właśnie zrobię. Ale od czego jest forum, może ktoś ma doświadczenia z tym modelem. Trochę już mi szkoda pieniędzy na eksperymenty.

 

Używam x-fi gamera, ponieważ CMSS 3D headphone najlepiej trafia w moje uszy i najlepiej symuluje przestrzeń wokół.