Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

joggy

Rejestracja: 27 lis 2013
OFFLINE Ostatnio: 15 lut 2019 08:23
-----

Moje posty

W temacie: Czarny ekran

17 listopad 2018 - 15:50

Z ekonomicznego punktu widzenia użytkowanie tego komputera w dzisiejszych czasach nie ma większego sensu. Chyba że do zabawy w retro pc to jak najbardziej, ale jak ma to coś robić to... lepiej wyjdzie kupić za 200-300zł taniego i dobrego 8-10 letniego laptopa który weźmie z gniazdka 30-40w a i tak będzie szybszy niż ten komputer który spokojnie ciągnie ze 100w przy niby nie skomplikowanych rzeczach.


W temacie: Czy podlega reklamacj

17 listopad 2018 - 15:41

Prawdopodobnie jest to windows 10 i muszę powiedzieć że... Chyba jedynym najskuteczniejszym rozwiązaniem to zakup dysku SSD. Windows 10  na HDD... ten typ tak ma, 10tka chodzi fajnie i szybko ale kosztem tego że cały czas coś robi na dysku.


W temacie: Problem z zainstalowaniem sterowników do ATI Mobility Radeon X2300

02 listopad 2018 - 14:12

O ile dobrze pamiętam ten laptop i ta grafika nie ma pełnej kompatybilności z windowsem 7 (był to laptop raczej pod vistę i ani ATI/AMD ani Asus nie przygotowywali tego laptopa pod 7 bo jest za stary i oczywiście kup nowy) i trzeba szukać kompatybilnych sterowników aż zadziała. Możesz też spróbować sterowników z visty w jakimś trybie kompatybilności czy coś, lub szukać jakichś zmodyfikowanych sterowników pod 7kę.


W temacie: Rozbudowa Lenovo Y700-17ISK

01 listopad 2018 - 18:42

Jeśli chodzi o windowsa 10 to jeśli komputer kupiony był z systemem windows wystarczy że zrobisz sobie pendrive z instalką windowsa 10 dostępną na oficjalnej stronie microsoftu pod nazwą: media creation tool.

W trakcie instalacji ( o ile komputer miał fabrycznie windowsa to klucz licencyjny jest w biosie komputera ) instalator sam wykryje jaką wersję windowsa powinieneś mieć i takową ci zainstaluje. ;) 

Jeśli chodzi o ram to potrzebowalibyśmy znać parametry twoich obecnych pamięci żeby te nowe 2x8GB były chociaż równie szybkie jak te poprzednie.


W temacie: Komputer nie włącza się, lecz myszka świeci

27 październik 2018 - 08:52

W takim razie albo płyta, albo może się też zdarzyć tak że masz uszkodzony przycisk włącznik. Możesz sprawdzić to poprzez odpięcie od płyty kabelka opisanego jako pwr sw i zewrzeć te dwa ( i tylko te dwa! ) piny pod pwr sw ze sobą np. robiąc to ostrożnie śrubokrętem by sprawdzić czy jest jakaś reakcja.