Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Granatnik

Rejestracja: 04 lis 2013
OFFLINE Ostatnio: 19 lis 2017 17:07
*----

Moje posty

W temacie: [Recenzja] HyperX Cloud obiektywnym okiem

01 czerwiec 2016 - 14:13

Po reinstallu systemu z win10 na win7 mikrofon mi znowu działa, ogólnie to krótko po tym jak napisałem poprzedniego posta zacząłem słyszeć (w sumie nie zawsze słychać, czasem słychać czasem nie) coś jakby klikanie (?) kabla gdzieś w lewej słuchawce, słyszalne tylko przy ruszaniu głową, nie zakłóca on jednak dźwięków, jest jedynie irytujący (w sumie to przy innych słuchawkach miałem podobny "problem"), tak poza tym to generalnie słuchawki są mega, mam je już pół roku i mam nadzieję, że jeszcze wiernie posłużą dużo czasu.


W temacie: [Recenzja] HyperX Cloud obiektywnym okiem

15 maj 2016 - 20:35

Ok, dzięki za odpowiedź, jak przyszły to wydawało mi się, że się nie ruszały, a dziś przypadkiem zauważyłem, że jednak się ruszają to wolałem spytać. A apropo mikrofonu to na pewno usterka jest gdzieś w sofcie czy coś, a nie w samym sprzęcie, ponieważ mikrofon podłączony do telefonu/laptopa działa normalnie jak powinien, więc zobaczę jak reinstall systemu mi pomoże, chociaż rzeczywiście dziwne, że inny na jacka działa, a ten nie (plus drugi z gwarancji też nie).


W temacie: [Recenzja] HyperX Cloud obiektywnym okiem

15 maj 2016 - 19:07

Tak przy okazji zapytam, skoro jest taki topic - u was też kabel zaznaczony na zdjęciu jest możliwy do włożenia lekko bardziej do środka/ogólnie czy się rusza? Trochę dziwne pytanie, wiem, ale wydaje mi się, że kiedy słuchawki były nowe to nie dało się ruszać tym kablem, przynajmniej tak mi się wydaję - a teraz mogę lekko do wewnątrz włożyć, lub jeśli się tam znajdują to wyjąć bardziej na zewnątrz, tak jak na zdjęciu. Przy okazji powiem, że trochę kombinowałem z windows update, sterownikami itp, i nadal nie udało mi się ponownie sprawić aby mikrofon w słuchawkach zadziałał, więc lipa jest trochę. W przyszłym tygodniu chyba zainstaluję win7, mam nadzieję, że będzie w porządku wtedy wszystko, po staremu.

 

Ft1H9x8.jpg


W temacie: [Recenzja] HyperX Cloud obiektywnym okiem

03 maj 2016 - 12:00

Jaka wersja HyperX? Mikrofon bezpośrednio pod co jest podłączany?

Hyperx Cloud 1, nie dwójka, mikrofon podłączony do zintegrowanej karty dźwiękowej na GA B85-HD3, wcześniej działał ok, więc dziwne mi się wydaje, żeby tak po prostu padł, tymbardziej, że podłączając przez pilot hyperx stary headset wszystko działa, mikrofon nawet po odłączeniu od headsetu i podłączeniu pod pilot (nie przez kabel, tylko bezpośrednio sam mikrofon do wejścia, nie działa, a od innego headsetu działa, troszkę dziwne...)


W temacie: [Recenzja] HyperX Cloud obiektywnym okiem

02 maj 2016 - 18:42

takie trochę odkopywanie, ale ktoś miał może problemy z hyperx cloud na windowsie 10? mam słuchawki od grudnia i w ostatnim tygodniu kwietnia (po wgraniu update'a do windows 10 jakiegoś) wszedłem jak zwykle na teamspeaka i okazało się, że mikrofon mi nie działa, lecz przy podłączeniu starych słuchawek pod pilot, działa mikrofon ze starego headsetu, więc myślałem, że to mikrofon. Napisałem do kingstona, przysłali mi nowy, dziś go dostałem - też nie działa, bardzo dziwna sprawa, miał ktoś podobny problem na tym systemie?