Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

kutri365

Rejestracja: 25 paź 2013
OFFLINE Ostatnio: 19 paź 2017 21:47
*****

Wpisy na blogu

Mannsory > Roccat Kone Pure Optical + Roccat Siru - Recenzja

Napisano 13 maj 2014

Roccat to niemiecka firma znana przede wszystkim graczom komputerowym jako firma produkująca sprzęt gamingowy , ale również poprzez bardzo dobrych graczy z ich teamu w League of Legends lub Starcrafcie II. Teraz Roccat prezentuje nam Kone Pure, w której ulepszono kilka funkcji względem poprzednika, np. maksymalna rozdzielczość wynosi teraz 4000 DPI i do wyboru jest kilka różnych kolorów obudowy. Lecz napewno nie to was interesuje, lecz możliwości, wygoda użytkowania i funkcjonalność tej myszki, no i cena, która w tym przypadku nie jest za bardzo wygórowana. Oprócz myszki w recenzji znajdzie się również podkładka Roccat Siru, którą wypożyczono mi w komplecie z myszką.


Mannsory > Bayan Audio Soundbook - Open to play

Napisano 7 luty 2014

Firma Bayan Audio zajmuje się w większości produkcją akcesoriów do Iphone’ów. Najczęściej są to stacje dokujące z głośnikami, lecz tym razem stworzyli coś dla szerszego grona odbiorców, a mianowicie jest to bezprzewodowy zestaw audio, który zwie się „ Bayan Audio Soundbook”. Zapraszam do przeczytania mojej recenzji, dzięki której dowiecie się nieco więcej o tym sprzęcie.


Mannsory > 4 miesiące z HTC One

Napisano 2 styczeń 2014

Od 4 miesięcy jestem posiadaczem smartfona HTC One i chciałbym wam po krótce opisać ten telefon jak i przedstawić swoją opinię i wrażenia z użytkowania jedynki.
Wygrałem go w konkursie HTC, a więc jest on prosto od producenta i nie zawiera brandu żadnej sieci. Chciałbym też zwrócić uwagę, że to moja pierwsza recenzja, więc proszę o wyrozumiałość.


Mannsory > AVG PC TuneUp 2014

Napisano 2 styczeń 2014

Witam. Ostatnio wypożyczyłem do testów program AVG TuneUp 2014 i postaram się go dobrze zrecenzować, aczkolwiek jest to moja pierwsza recenzja programu, więc może nie być doskonała, ale od tego tu jesteście właśnie wy, żeby powiedzieć czy się podobało czy nie :)...
A teraz przejdźmy do niej :)