Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

jarrino

Rejestracja: 22 paź 2013
OFFLINE Ostatnio: dziś, 01:13
*****

Moje tematy

i7 4790k

25 listopad 2018 - 01:51

Będę się niedługo pozbywał tego procesora. Kupiony w styczniu tego roku,papiery są. Pytam o Waszą wycenę,bo te z allegro to chyba nierealne ,albo jest naprawdę tyle wart ? Jak myślicie ?


Chyba sobie zostawię i złożę nieduży sprzęcik do telewizora.Można zamknąć...


Myślałem i zrezygnowałem...

20 listopad 2018 - 15:56

" Podkręcanie procesorów AMD, w tym między innymi zmiana częstotliwości zegara/mnożników lub taktowania pamięci/napięcia zasilania w celu uzyskania parametrów pracy wykraczających poza standardowe specyfikacje, powoduje utratę gwarancji na dowolny produkt AMD, którego dotyczą zmiany, nawet jeśli sprzęt i/lub oprogramowanie AMD pozwalają na takie podkręcanie. Może to także unieważnić gwarancje oferowane przez producenta systemu lub sprzedawcę. Użytkownicy ponoszą wszelkie ryzyko i pełną odpowiedzialność za usterki lub uszkodzenia sprzętu, pogorszenie wydajności systemu i/lub utratę, uszkodzenie lub wyciek danych wynikłe z podkręcania procesorów AMD. RZN-6  "

 

No to po co dają takie możliwości ?


Jaki procesor ?

18 listopad 2018 - 13:01

Ponieważ na początku przyszłego roku,będę wymieniał sprzęt,mam pytanie. Jaki wybrać wydajny,mocny procesor w cenie do 2000-2.200  ? Oczywiście mam na uwadze gry,trochę fotografii. Czy znajdzie się jakiś bez K  i z wysokim turbo,bo ręcznie raczej się nie bawię w kręcenie (już mi przeszło). Pewnie będzie to któryś z 9-tej generacji ,tylko który ?


Canon EF 17-40 F 4,0/L USM

12 listopad 2018 - 19:48

Sytuacja osobista zmusza mnie do rozstania z częścią mojego sprzętu. Obiektyw zakupiony w styczniu tego roku,oraz sprawdzony. Prawie nie używany. Zainteresowanych proszę o kontakt PW. Cena na pewno konkurencyjna...

 

Można zamknąć,nieaktualne.


Wzmacniacz

11 listopad 2018 - 10:39

Szukam taniego,używanego wzmacniacza do następujących kolumn głośnikowych :

4Ohm

70-20000Hz

max power - 160W (program)

 

Nie bardzo się na tym znam,więc może ewentualnie jakaś rada ?