Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

lok1995

Rejestracja: 27 sie 2013
OFFLINE Ostatnio: 25 wrz 2016 18:27
-----

Moje tematy

Nowe słuchawki z Mikrofonem do 400-500zł.

29 sierpień 2016 - 23:05

Witam. 

 

Aktualnie posiadam Corsair Vegance 2000. Tak wiem, nie jest to szczyt marzeń, ale był to prezent, a ja potrzebowałem swego czasu słuchawek do kompa na Wireless'a. Corsairy zaczęły się już sypać, i przydała by się wymiana. 

 

Dobra, teraz konkrety. Poszukuje nowych słuchawek z mikrofonem do kompa w zakresie do 500zł. 

Wolałbym aby słuchawki były z mikrofonem, ale jestem również otwarty na opcje słuchawki + osobny mikrofon. Nie jestem audiofilem, ale zależy mi na jak najlepszej jakości dźwięku i mikrofonie za tą cenę. 

 

Zakupu proponuje dokonać w przeciągu 30 dni. 

 

 

Zastosowanie: Gry, Muzyka, Skype/Team Speak. 

 

Karta dźwiękowa, to zintegrowana dźwiękówka na płycie Asus Maximus Viii Hero. (odsyłam do specyfikacji na stronie producenta :P Click). Słuchawki mogą posiadać też swoją własną kartę dźwiękowa, nie będzie mi to przeszkadzać. Wolałbym nie inwestować w nową kartę dźwiękową. 

 

Specjalne wymogi, to jakoś wykonania. Wolałbym aby słuchawki nie były wykonane wyłącznie z plastiku. Słuchawki będą dość często używane, i nie ukrywam, nie będę się z nimi obchodził jak z jajkiem. Dlatego wolałbym aluminium, lub inny twardy metal jako bazę dla nowych słuchawek. 

 

Ze słuchawek korzystam po około 3 godzinny dziennie, dlatego zależy mi też na tym aby słuchawki były wygodne.

 

Standardowa długość kabla (1.5 - 2.0 metra) spokojnie wystarczy. 

 

Osobiście myślałem nad Kingston Cloud 2, czy czymś tego pokroju. Było by to dość tanie i dobre rozwiązanie, ale nie mam pewności, i może ktoś poleci mi coś lepszego. 

 

Z góry dzięki za poświęcony czas.