Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

030366

Rejestracja: 18 sie 2013
OFFLINE Ostatnio: 11 sty 2019 10:26
*----

Moje posty

W temacie: Długopis od Andrzeja

05 styczeń 2019 - 13:49

Takie wpisy pokazują, jak bardzo wiele osób potrzebuje dzisiaj atencji, chociażby w internecie. Dlatego psychologowie/psychiatrzy mają coraz więcej pracy :)

No ale trzeba przyznać, że koleś ma ciekawe podejście do świata xD

To też od tego samego gościa: https://allegro.pl/o...weru-7762087243

 

Grunt to podejście :)


W temacie: Czy Bóg istnieje??

21 grudzień 2018 - 15:38

Nie istnieje. Po stworzeniu świata, gdy tylko zrozumiał, jak bardzo spartaczył swoje wypociny, zapadł się pod ziemię ze wstydu i słuch o nim zaginął...


W temacie: Konwertowanie z VHS na USB

20 grudzień 2018 - 19:07

-Włożyłem płytkę do kompa ,uruchomiłem kreatora instalacji programu z przeznaczeniem zapisu programu w folderze na dysku zewnętrznym.

Lepiej byś zrobił, gdybyś instalkę z płyty przekopiował na jakiś pendrive - wtedy mógłbyś przeprowadzić instalację (raczej) bezproblemowo na swoim prywatnym kompie. Po prostu podpiąłbyś pendrive ze skopiowaną instalką do swojego laptopa.

 

EDIT: Ketchup po frytkach, do skasowania mój post.


W temacie: Netflix na TV bez takiej możliwości

20 grudzień 2018 - 18:52

Jak masz tak kilka zbędnych  banknotów stuzłotowych na zbyciu, to zawsze jest jeszcze opcja dokupienia przystawki z obsługą Netflixa. Tylko tutaj przed zakupem trzeba trochę pogooglać, bo nie wszystkie przystawki wspierają Netflix. No i większość przystawek jest wyposażona w pilot zdalnego sterowania.


W temacie: Pochwal się, co masz na pulpicie!

20 grudzień 2018 - 18:44

https://imgur.com/oEowHPB

 

Arch Linux z lekkim menedżerem okienek OpenBox, konfiguracja pulpitu zoptymalizowana  pod kątem jak największej przestrzeni użytkowej - wszystkie zbędne paski/panele są domyślnie poukrywane, wyświetlają się na żądanie, czyli po najechaniu myszką na daną krawędź ekranu.

 

Taki desktop mam już od co najmniej kilku lat, więc siłą rzeczy się przyzwyczaiłem. Dodam, że mój sprzęt spokojnie pociągnąłby KDE/GNOME/MATE, a nawet Windowsa, ale ja jestem zbyt leniwy, żeby cokolwiek zmieniać, więc jest jak jest :P