Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

krzesuo

Rejestracja: 19 lip 2013
OFFLINE Ostatnio: 25 lis 2019 23:39
****-

Moje tematy

Sanki montażowe do Corsair 88R/SPEC-M2

18 wrzesień 2018 - 12:07

Jak w tytule, kupię sanki montażowe do dysków twardych do w/w obudowy. Potrzeba mi jednej pary (tj. na jeden dysk twardy), może komuś zalegają niepotrzebne. 


Komponenty pasujące do A-10

07 lipiec 2018 - 14:46

Będę kupował na dniach A-10 od Pioneera. Nie siedzę w tej marce dość mocno, stąd nie znam w pełni ich gamy modelowej i stąd moje pytanie do tych, co znają ich modele lepiej niż ja :D. O ile ze znalezieniem odtwarzacza CD problemu nie będzie, tak nie mogę znaleźć pasującego wizualnie tunera i magnetofonu kasetowego. Zależy mi głównie na tym okrągłym przycisku power, żeby to wszystko było w miarę spójne, a większość porządnych komponentów Pioneera nosi jeszcze stare logo i ma prostokątny przycisk zasilania. Wiem, że Pioneer produkował komponenty z okrągłym powerem jakiś ładny czas przed wprowadzeniem A-10/20/30/50/70, ale są tam jakieś przyzwoite tunery i magnetofony? Z góry dzięki za wszelkie propozycje.