Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

kajtek.

Rejestracja: 01 mar 2013
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 23:06
****-

Moje posty

W temacie: GTX1050 2GB (low profile od MSI)

13 grudzień 2018 - 07:07

Pw

W temacie: Prośba o ocenę zestawu

12 grudzień 2018 - 14:19

ludzie są przewidywalni w swoim zachowaniu, akurat byłem na forum

Świetny eksperyment na poziomie gimnazjum albo jeszcze niżej. Dla potwierdzenia wyników sugeruję udać się na osiedla Cracovii w koszulce Wisły. Wynik będziesz mieć podobny. 

 

a) napisz, że lubisz sprzęt i prosisz o porady, ale przy tym wskaż, że chcesz LEDy, to zaczną do Ciebie podchodzić lekceważąco, uznając Cię za niedojrzałego, jakby nie rozumiejąc, że sprzęt może być elementem aranżacji wnętrza i musi wkomponować się w resztę.

 

Czepiał się ktoś npo wentylatorów, kontrolera, podświetlenia itp? Tak na poważnie, to czepiali się i ja się czepiałem o zasilacz z RGB. 

 

trochę w nawiązaniu do powyższego - spodziewaj się, że nie rozumieją tego, że można mieć inny gust w kwestii wyglądu.

 

Czy ktoś krytykował kwestie gustu? 

 

zobaczysz, że pojawi się krytyka odnośnie tego, że pieniądze są pożyczone i trzeba szukać oszczędności.

 

Kto i kiedy napisał, że trzeba szukać oszczędności? To źle, że ktoś krytykuje nierozsądne wydawanie pieniędzy na forum na którym doradza się zakup? Za takie wytykanie zniżasz się jeszcze bardziej. 

 

d) w ogóle, jeśli się nie zgadzasz, to sprowadzają Cię do poziomu ignoranta, osoby, której nie należy traktować poważnie, tak, jakby się taką osobę już znało i można ją było w ten sposób potraktować bez wyrzutów sumienia

 

Jeżeli argumenty nie przemawiają, to po prostu jest się ingorantem i nie ma w tym nic nadzwyczajnego.  

 

zadawania pytań, na które ciężko odpowiedzieć odwołując się do kwestii niepotwierdzonych - jak np. pytanie o to, czy można znaleźć na YouTube coś, co źle jest oceniane

 

Ktoś ma problem z własnym rozumowaniem. 

 

chłodzenie jest za drogie

 

Kto i gdzie tak napisał? Wskaż palcem. Dalszych wywodów na temat tego AiO nie komentuje, bo szkoda czasu. Pisanie że chłodzenia z trzema wentylatorami będą głośniejsze, to śmiech na sali. Nie wiem czy to kłania się już po prostu iloraz inteligencji, ale po prostu zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś. W ogóle nie bierzesz poprawki na to, na jakie testy patrzysz i nie porównujesz tego z CPU jaki chcesz kupić. 

 

Głośność mierzona przy 30 cm od obudowy to 43dB przy maksymalnej prędkości wentylatorów, co jest nierealne w codziennym użytkowaniu, gdyż komputer nie chodzi cały czas z bardzo dużym wykorzystaniem procesora. W grach wentylatory pewnie będą mniej więcej miały 50-60% prędkości, co oznacza ok. 35-37 dB w testach

 

Psycholog, matematyk i Maciej wróżbita w jednym.  Co rozumiesz poprzez "codzienne użytkowanie"? Dla jednego będzie to render, stream, nagrywanie itp. Ach tak, przecież nie napisałeś nic na temat bo przecież olałeś wszystko na początku.

 

Taki jest plan, więc wg mnie warto kilkadziesiąt zł dopłacić do tego podświetlenia, jeśli efekt ma być fajny

 

A powiedz jaki to będzie efekt w obudowie z piwnicą na zasilacz?

 

W takim wypadku sprzęt nie uchowa się u mnie tyle, pewnie sprzedam go kilka lat przed upływem gwarancji i jeszcze nowy właściciel spokojnie przez kilka lat poużywa sprzętu z gwarancją

 

Jesteś pewny? Zrobisz cesję? Nie masz chyba za bardzo pojęcia o czym piszesz. Sprzedasz możesz ten zasilacz z GW ale kupujący wcale nie musi mieć prawa do skorzystania z niej w przypadku problemów. 

 

W testach różnice między 2 a 4 kośćmi są niejednoznaczne, bo są gry, gdzie pamięć w 4 kościach spisuje się lepiej i mówię o dual channel

 

Czyli powiadasz, że quad channnel na 1151? Podaj przykłady tych gier i testy. 

 

Bo lepiej MLC niż TLC - realnie - jakie to ma znaczenie, bo nie wiem. Pytam poważnie. Tutaj przyznaję się do całkowitej niewiedzy, bo z tego, co wiem, to chodzi o żywotność.

 

Jesteś przecież na tyle elokwentny, że wszystko potrafisz wyczytać. Masz skarbnicę wiedzy w dziale z dyskami o google nie wspominając. 

 

Odnośnie Twojego "testu".

Forum zdało go na celujący z korzyścią dla innych użytkowników. Dla Twojej informacji zwróć uwagę na to, że temat w dużej mierze i tak został zlany po pierwszych postach, bo nawet za bardzo nikt nie poruszył kwestii wydajności CPU i GPU w grach przy zestawie za 16 000 zł. Taka porażka. 

 

Wyniki zostaną opublikowane na stronie głównej benchmark.pl.

 

:jupi:  :jupi:  


Wyniki czego zostaną opublikowane? Luminacji LED RGB?  :->


W temacie: Komputer do grafiki Pakiet Adobe Ligtroom CC, Photoshop CC, 10-11k PLN

12 grudzień 2018 - 09:35

Nigdzie się nie spinam.

Wracając do CPU? 8700K? Co z skalpem? Będzie? 


W temacie: Procesor, płyta, ram, zasilacz do ok. 3000 zł

12 grudzień 2018 - 09:20

http://forum.benchma...-dla-złącza-m2/


W temacie: Zestaw +- 3.5-4k

12 grudzień 2018 - 09:18

Jak się nie pali, to czekać. Pokazują się już infa, że karty zaczynają być produkowane.