Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

hofand

Rejestracja: 23 lut 2013
OFFLINE Ostatnio: 06 sie 2019 17:40
-----

Moje posty

W temacie: Problem z Google.

21 czerwiec 2019 - 22:31

Google już działa.Wczoraj jeszcze raz kombinowałem i szukałem sposobu , wszedłem w lokalizację pliku i w folderze Chrome ikonka Google miała na chrome. Sama ikonka nie miała wzoru kółka czerwono/żółto/zielonego ale był to biały prostokącik. Zmieniłem nazwę tego pliku/ikony na google i ikona zmieniła kształt na ten właściwy i działa. Dziwi mnie tylko jedna rzecz , że ja instalowałem w ciągu ostatnich dwóch tygodni kilkadziesiąt razy i za każdym razem plik instalował się z taką nazwą. Co mogło się dziać ,że się tak instalowało? Nie mniej dziękuję Wam wszystkim za poświecenie mi czasu.Przepraszam ,że tak chaotycznie trochę piszę ale miałem dziś ciężki dzień. Pozdrawiam .


W temacie: Problem z Google.

20 czerwiec 2019 - 17:34

Zablokować jak, czym, gdzie?

Wiem tylko , że robiłem kilka rzeczy naraz tzn. próbowałem coś w notatniku , próbowałem też jakimś programem zablokować i przez wiersz polecenia itd.Nie mam pojęcia i nie bardzo pamiętam co mogłem namieszać.


W temacie: Sterowanie komputerem przez telefon na odległość.

04 sierpień 2018 - 10:46

Dzięki za pomoc ,zainstalowałem i działa super.


W temacie: Kamera internetowa do pc.

04 sierpień 2018 - 10:03

Dzięki. Kamerka kamerka kupiona.