Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Tycha

Rejestracja: 25 gru 2012
OFFLINE Ostatnio: dziś, 12:27
***--

Moje posty

W temacie: Dieta - Suple - Sport - Zdrowie

14 listopad 2019 - 22:20

Nie ma bata żeby ktoś odżywiając się zdrowo i racjonalnie nie schudnął.

 

Oczywiście, że jest. To nie "zdrowość" posiłków za to odpowiada, tylko bilans kaloryczny.

 

Mi najbardziej podoba się dieta wiktorjańska, z opisów, sam specjalnie jej nie stosowałem. Jedzenie nie powinno powstawać w fabrykach ani labolatoriach. Takie jest moje zdanie, może trochę kontrowersyjne.. Sam piję wpc, ale gdybym miał hajsy na ryby i mięso to bym tego nie robił.

 

Typowy błąd naturalistyczny. 


W temacie: Temat o religii - za/przeciw - wchodzisz na własne ryzyko

13 listopad 2019 - 11:00

Nikt tutaj nie neguje istnienia religii, tylko istnienie Boga.

Główny problem z religiami dla większości ateistów jest prosty - obracają się wokół bogów, a Ci wg nich nie istnieją.

Porównanie do instytucji państwa jest totalnie bez sensu, bo to nie sama struktura jest problemem. Idąc twoim tokiem rozumowania, sprzeciw wobec organizacji nazistowskich jest bezzasadny, bo to przecież bliźniacza struktura co organizacje liberalne.

W temacie: Simracing - wirtualne ściganie

30 październik 2019 - 19:06

Piszo (m.in.) o mnie:  :>

 

https://esportnow.pl...qBH_fOnVhJ_OyEA

 

TL;DR - w prekwalifikacjach do pierwszego punktowanego weekendu sezonu TCR z pulą nagród 10 000 zł udało mi się zająć pierwsze miejsce. Niestety, po zdobyciu P4 w kwalifikacjach, zostałem całkowicie rozbity w pierwszym wyścigu, tracąc szanse na dobry wynik. :(

 

Tutaj powtóreczka z opisanego wyżej wyścigu:

 

 

Z innych ciekawych informacji: ostatnio udało mi się zwyciężyć w próbie czasowej na stanowisku Forda podczas Targów Motoryzacyjnych 3TM, dzięki czemu na weekend wejdę w posiadanie Forda Mondeo Hybrid.  :D


W temacie: Temat o religii - za/przeciw - wchodzisz na własne ryzyko

23 październik 2019 - 18:09

Niekoniecznie - to może świadczyć, że jest zupełnie odwrotnie.  ;)  - http://www.filozofia...s-madrze-brzmi/

 

Moje spostrzeżenie jest takie, że z tych postów-rzek nieszczególnie wynika coś konstruktywnego (krótko mówiąc: nie wiem, o co koledze chodzi i co chce udowodnić), a autor gubi się we własnych zasadach (chociażby nt. różnicy między korelacją a związkiem przyczynowo skutkowym).


W temacie: Kierownica dla niedzielnego gracz.

17 październik 2019 - 22:43

Wymień atuty T300 bo nie jest nim FFB w żadnej kierownicy,ta jest wystarczająco duża w G29 i niższych modelach

 

Chociażby znacznie szybsza i płynniejsza praca i możliwość użycia praktycznie dowolnej obręczy, jaką się wymarzy.

 

jak wentylator zacznie wyć to będzie znak ostrzegawczy przed nie miłą niespodzianką.

 

Wentylator jest po to, żeby chłodzić kierownicę. Nie jest to żaden znak ostrzegawczy, tylko zabezpieczenie przed przegrzaniem.

 

chcący porównać do T300 i jego silnika to jeszcze dużo mu brakuje do Fanateca (kierownicy w filmie) więc gdzie ta przepaść ?

 

Dla mnie jest oczywista sprawa.Ktoś kto chce wydać mniej i dobrze się bawić to wybór Logitech.

 

Aha, czyli dopłacenie 200-300 zł do znacznie lepszej T300 jest bez sensu, bo nie pracuje jak kierownica za 3 razy więcej. Ciekawe.

 

Przyjdzie miłośnik,fan,maniak wyścigów mając większą gotówkę na tę zabawę to jak myślisz,zainwestuje w TH czy pójdzie dalej ?

 

"Pójście dalej" oznacza dołożenie co najmniej tysiąca złotych (najtańsza kierownica Fanateca kosztuje ~2000 zł bez pedałów). T300 jest optymalną bazą, a zaoszczędzone pieniądze lepiej zainwestować w porządne pedały, które dadzą znacznie więcej.

 

TH jest cenowo między Logitech a Fanatec

 

Tylko, że różnica między G29 a T300 jest ponad tysiąc złotych mniejsza niż różnica między T300 a najtańszym zestawem Fanateca.

 

Jak ktoś chce czuć sie PRO i lansować się na czatach że ma Thrustmastera wydając większą kasę na kierownicę to jest tego przykładem nasz autor tematu.Zachwala sprzęt wiedząc że na nic lepszego sobie nie pozwoli i ostatni zakup musi być the best,percepcja i sposób przetwarzania informacji przez człowieka,tyle w temacie.

 

Większego aktu hipokryzji dawno nie widziałem, bo to nie autor broni swojej kierownicy na najgłupsze możliwe sposoby, tylko Ty.

 

Tu są te wspaniałe paski itp problemy,takich przykładów można wrzucić multum i lepiej aby przyszły użytkownik był świadomy ryzyka.

 

Takie dowody w postaci filmików można bez problemu znaleźć na G29. Fakt, jakość TH pozostawia sporo do życzenia (czego niestety sam doświadczyłem), ale w razie problemów jest gwarancja, a producent wymienia sprzęt bez najmniejszego problemu.

 

 

Jak kupisz to musisz szanować kierownice Thrustmaster :) i po gwarancji modlić się,by nie padła bo jak jarrino wspomniał serwisu w Polsce ni ma cry.gif

 

Są w Polsce serwisy i osoby, które się zajmują kierownicami Thrustmastera. Jeśli kierownica dożywa okresu pogwarancyjnego, to zazwyczaj działa bezawaryjnie przez lata.