Skocz do zawartości

Sebamiz3r

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    28
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Sebamiz3r

  • Tytuł
    Amator
  • Urodziny 16.12.1986

Kontakt

  • GG:
    5108868

Informacje

  • Płeć:
    Nie podaję
  1. już to zrobiłem wczoraj. Próbowałem włączyć kompa bez pamięci RAM i kod 19 - komputer nadal nie startował. Potem próbowałem uruchamiać z jedną kością wpinaną po kolei w inny slot i problem pozostał ten sam. Dla mnie dziwne jest to, że nawet podświetlenie klawiatury nie włącza się. Zazwyczaj zaraz po uruchomieniu klawka i myszka były podświetlone, stąd moje przypuszczenie, że padła płyta. Cały czas kod błędu to 19. Nie wiem czy jest zamontowany głośniczek, możesz doprecyzować?
  2. rozmontowałem i złożyłem całego kompa i problem pozostaje taki sam. Napisałem do ASRock ale bez odpowiedzi na ten moment.
  3. Zrobiłem reset cmos, ale nadal komp nie wstaje. Dalej nie wyświetla się ekran płyty głównej aby wejść do BIOS. Kod 19 przy płycie ASRock odpowiada problemom z pamięcią lub procesorem, niby na forach twierdzą, że to kod dla pamięci RAM. Wyjąłem wszystkie kości i próbowałem uruchomić przy tylko jednej, ale niezależnie od slotu w którym umieściłem RAM, problem pozostał.
  4. Nie ma wyjścia, na płycie głównej, aby podłączyć monitor. po włączeniu cały czas wyświetla się liczba 19.
  5. Witam, Postaram się krótko opisać mój problem. Do niedzieli komputer działał jak należy, nic się nie zawieszało, nie grzało i ogólnie nic nie zwiastowało jakichś problemów. Komputer po prawie całym dniu pracy został normalnie wyłączony. W poniedziałek podczas pierwszego uruchomienia komputer się zawiesił i po restarcie już nie wstał. W momencie włączenia go przyciskiem Power, ruszają wiatraki na płycie, dioda sygnalizująca pracę dysku się świeci, wentylatory na grafice i chłodzeniu procka również pracują, ale monitor nie wyświetla nic, nawet nie ma ekranu umożliwiającego wejście do BIOS.
  6. Można prosić o jakąć skróconą instrukcję jak to zrobić?
  7. Nie ma takiego ograniczenia. Wcześniej miałem zadeklarowaną prędkość 240 symetrycznie i pobieranie oraz wysyłanie miałem w tych właśnie okolicach. Potem zaszła potrzeba podłączenia routera z racji coraz większej liczby urządzeń korzystających z wifi. Z początku nie odczuwałem żadnej różnicy, ale w momencie przyspieszania łącz zacząłem się baczniej przyglądać prędkościom i coś mi zaczęło nie pasować w tym temacie i zacząłem najpierw z dostawcą się kontaktować. Gdy utwierdził mnie w przekonaniu, że jest OK postanowiłem założyć ten wątek na forum. Ta prędkość miała obowiązywać od początku kwi
  8. Dokładnie tak to wygląda. Mam tylko kabel który podłączam do portu WAN w routerze. Czy to jakaś dziwna praktyka, że takie zdziwienie? Zawsze tak miałem internet dostarczamy. Z tym, że u mnie z tego co wiem to chyba każdy blok ma jakieś urządzenie które rozdziela ten sygnał czy jakoś tak, dlatego mam stałe, ale wewnętrzne IP.
  9. Zrobiłem wszystko co opisałeś powyżej. Nie mogłem tylko ściągnąć tego programu z linka, ale użyłem innego, poniżej wyniki: Firmware jest aktualny i zmieniłem to ustawienie we właściwościach karty sieciowej. Jeżeli o okablowanie chodzi to kable są w miare nowe - kupiłem je jakieś pół roku temu (http://allegro.pl/kabel-sieciowy-lan-pro-ethernet-rj45-utp-cat6-5m-i6569747954.html). Dodatkowo zrobiłem test na prędkości: http://www.speedtest.net/result/6189795728.png Powtórzyłem go kilka razy i nie przekracza 100Mbps. Jeżeli chodzi o kupno to chciałbym ogranąć sobie coś na lata, że
  10. Racja, przepraszam. Maksymalne pobieranie jak i wysyłanie oscyluje ok 14 MB/s. Jak sprawdzałem to po kablu było lepiej, ale dokładnie nie pamietam wartości.
  11. Witam, Mam od dłuższego czasu problem z predkością pobierania danych na kompie który podpiety jest do routera kablem. Posiadam obecnie router http://www.skapiec.pl/site/cat/45/comp/860794#techniczne . Kontaktowałem sie z dostawcą internetu i od jego strony wszystko jest OK - sprawdzał również konfigurację routera. Problem o tyle jest istotniejszy, że od tego miesiąca prędkość internetu to 1000/1000 (przy zastrzezeniu że zazwycza dostepne jest powyżej 75% pobierania i wysyłania, natomiast min to 65%), a więc nie jestem w stanie wykorzystac w pełni tej proędkości. Pytanie czy to leży po stro
  12. PSU: Chieftec APS-650C (80+) aktualizacje przeprowadziłem dzisiaj rano, jeszcze przed problemami. Gdzie mogę znaleźć jakiś log z tymi błędami?
  13. Witam, poniżej opis ostatnich problemów: w zeszłym tygodniu, podczas grania, komputer wyłączył się. Próba odpalenia ponownie skutkowała artefaktami podczas uruchamiania, występowały one aż do momentu kiedy powinien pojawić się pulpit - wtedy monitor przechodził w stan czuwania. Artefakty pojawiały się w biosie oraz przy uruchomieniu w trybie awaryjnym. Pożyczyłem od znajomego kartę i komputer do pulpitu wstał bez problemu. Kupiłem więc nową kartę, zamontowałem w piątek, komputer działał w piątek, całą sobotę bez problemów. Wszystkie gry odpalały się normalnie. Dzisiaj rano odpaliłem sp
  14. Sęk w tym że na obudowę nie mam żadnego kupca. Grafikę uda mi się sprzedać ale nie będę miał co zrobić z obudową i trochę szkoda mi na nią kasy. Jeżeli już to skłaniam się ku wymianie płyty głównej gdyż ta nie ma złącza PCI-E 3.0. Jeszcze jedno pytanie, czy ten zasilacz wystarczy żeby pociągnąć tą kartę przy podkręconym procesorze (dodam że obecnie procek jest na fabrycznych ustawieniach).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...