Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

TheZioMeK

Rejestracja: 12 maj 2012
OFFLINE Ostatnio: 26 sie 2019 15:54
-----

Moje tematy

Dell D830 brak WiFi

21 czerwiec 2018 - 14:18

Witam. Mam problem z laptopem Dell D830 Windows XP 32 bit. Laptop nie wyszukuje żadnych sieci WiFi. Połączenie przez przewód działa, natomiast WiFi jakby nie było. Instalowałem przeróżne sterowniki, ze strony producenta itp, ale żadnej poprawy. Z boku laptopa jest przełącznik od Wifi, na ekranie w zależności od ustawienia wyświetla się WiFi włączone lub wyłączone, ale w systemie brak zmian niezależnie od pozycji przełącznika.


Windows 7

29 sierpień 2017 - 20:27

Witam.Znajoma ma laptopa firmy Acer, laptop ma ok 4 lat. Przez te 4 lata nie był ani razu formatowany i przyszedł na to czas. I tu pojawia się problem - brak płyty z windowsem 7. Na laptopie jest najlejka z kodem, próbowałem pobrać ISO ze strony Microsoftu, ale przy wpisaniu kodu wyskoczył mi taki komunikat:

Błąd

Wprowadzony przez Ciebie klucz produktu dotyczy prawdopodobnie oprogramowania preinstalowanego przez producenta urządzenia. Skontaktuj się z producentem urządzenia, aby poznać opcje odzyskiwania oprogramowania.

 

W internecie znalazłem informacje że najlepiej jest użyć płyt lub partycji recovery. Niestety jedna z z płyt zginęła, a czy takowa partycja jest nawet nie wiem. Czy można jakoś to ominąć, aby po prostu sformatować i zainstalować od nowa system? Skąd pobrać odpowiednią wersję? Przy okazji można by od razu podzielić dysk na partycje gdyż niestety jest tylko jedna.