Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

vitno

Rejestracja: 13 kwi 2012
OFFLINE Ostatnio: 27 wrz 2018 12:42
*****

Moje posty

W temacie: [SPRZEDAM] Nowy Samsung Galaxy S7 -Czarny-Dystr. PL Bez SIM

27 wrzesień 2018 - 12:41

Nie nie kręcę, telefon jest nowy, nie rozpakowany, nie jest używany, więc jest nowy, a nie nie do końca nowy.

 

Odnośnie Twojego stwierdzenia, że to zabrzmiało jak groźba, to nie, nie było to groźbą karalną w rozumieniu art. 190 Kodeksu Karnego.

 

Z mojej strony to tyle, bo nie mam zamiaru dalej prowadzić jałowej i nic nie wnoszącej dyskusji. Słowo kręcisz pochodzi od słowa krętacz, który jest synonimem słowa oszust, więc idąc w ślad za tym co napisałeś, w tym kontekście w jakim napisałeś, użycie słowa "kręcisz" było sugestią próby oszustwa z mojej strony.

 

Dla mnie temat jest zamknięty.

 

 

 

 

_________

Zamykam temat bo zrobiło sie niepotrzebne zamieszanie. 


W temacie: [SPRZEDAM] Nowy Samsung Galaxy S7 -Czarny-Dystr. PL Bez SIM

27 wrzesień 2018 - 12:11

Szukasz.

 

 

 

 

Nikt ci tego nie zarzuca.

 

 

 

 

Watch-Out.jpg

 

Nie szukam, a oszustwo zarzuca mi chociażby davv1882 pisząc, że kręcę.


W temacie: [SPRZEDAM] Nowy Samsung Galaxy S7 -Czarny-Dystr. PL Bez SIM

27 wrzesień 2018 - 11:58

Ale gościu kręcisz. Na allegro są nowki za 1200 zl, a za 1399 to wystawia sklepy (redcon i inne). Szukaj jelenia na olxie a nie tutaj

 

Gościu, zanim oskarżysz mnie o oszustwo lub jego próbę na forum publicznym zorientuj się co na ten temat mówi Kodeks Karny, a konkretnie art. 212 KK.

 

Możesz się nie zgadzać z moją wyceną, ale nie obrażaj, a już tym bardziej zważaj na to co piszesz.

 

Nie szukam jelenia i nikogo nie próbuję oszukać, dlatego proszę o zamknięcie tego tematu, zanim to się skończy źle.


W temacie: [SPRZEDAM] Nowy Samsung Galaxy S7 -Czarny-Dystr. PL Bez SIM

27 wrzesień 2018 - 10:22

Ale sam przyznaj jaki jest sens kupowania niepewnego telefonu (nie wiadomo czy operator nie zablokuje) z brandem od nie wiadomo kogo kiedy w każdym sklepie typu avans, euro czy przytoczony x-kom masz taniej, z odbiorem osobistym, 2-letnią gwarancją w dniu zakupu, ewentualnie FV i bez brandu.

 

Jest sens, w momencie kiedy telefon jest pewny, a jest pewny, T-Mobile już nie blokuje telefonów, robi to tylko Plus, zadzwoń na infolinię to potwierdzą moje słowa, T-Mobile nie branduje już telefonów, nie jestem "nie wiadomo kim", tylko osobą ,która już wiele rzeczy sprzedała przez Allegro, w tym członkom tego forum. Telefon ma dwuletnią gwarancję liczoną od dnia 25 września 2018 i z telefonem daję fakturę jaka otrzymałem od T-Mobile. I można odebrać ode mnie osobiście, nie mam z tym problemu.

 

Podkreślam, nie chcesz kupować, nie kupuj, ale nie oczerniaj i nie obrażaj nie mając do tego podstaw, zachowujesz się jak typowa Polska Cebula.


Temat do zamknięcia, odpuszczę sobie ogłaszanie przez to forum, szkoda czasu.


W temacie: [SPRZEDAM] Nowy Samsung Galaxy S7 -Czarny-Dystr. PL Bez SIM

27 wrzesień 2018 - 08:47

Nie wiem do kogo był ostatni post, ale po pierwsze, jak zerkniesz na Allegro, to zobaczysz ze moja cena nie jest cena „cebuli i Janusza handlu”, a po drugie wypraszam sobie pisanie, że szukam frajerów. Nikogo nie zmuszam do kupna ode mnie.

Dlatego jak Ci się nie podoba to nie kupuj i nie wrzucaj głupich i nic nie wnoszących komentarzy. Ja wiem, że w Polsce to najlepiej aby oddać za darmo, a najlepiej dopłacić aby ktoś od Ciebie kupił...