Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Biafra

Rejestracja: 12 gru 2011
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 17:30
***--

Moje posty

W temacie: Wysokość chłodnicy i niżej zamontowany mniejszy zbiornik

26 wrzesień 2020 - 12:43

No i spoko. Ale przy tym rozmiarze chłodnic kolega dobrze punktował że d5 będzie musiała pompować dość ciężko. Ale raczej będzie ok.
A w tej lodowce chłodnice masz raczej z tylu a nie na widoku nie?

W temacie: Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.

23 wrzesień 2020 - 09:18

Tak to jest ze starym sprzętem laboratoryjnym z garażową skalą produkcji. U nas stare DSC już dawno zmienili bo nawet nie było jak z tego za bardzo danych zabierać po śmierci kontrolera USB, nie mówiąc nawet o rozdzielczości, dokładności i szybkości nowych maszyn. Całe szczęście teraz jest większe ciśnienie na dłuższe wsparcie sprzętu laboratoryjnego.


W temacie: Wysokość chłodnicy i niżej zamontowany mniejszy zbiornik

22 wrzesień 2020 - 19:50

Clearly mówisz to na podstawie starej 5-biegowej d5. Miałem takich 3 i serio podziwiam jeśli ktoś byłby w stanie ja usłyszeć w odpowietrzonym układzie na 3 biegu. Mamy rok 2020, nowe wersje d5 z kontrolą PWM czy nawet tak jak moja Aqua po USB lub przez aquero. To generacje nowych rotorów później. Z moim obecnym topem koolance zamontowaną przez gumy nie da się jej usłyszeć nawet na 80% mocy. Lekki szum daje dopiero na max ale mam same silent wingsy lecące na 600 RPM wiec jeśli ktoś ma słabsze wentylatory to prędzej usłyszy je...

W temacie: Wysokość chłodnicy i niżej zamontowany mniejszy zbiornik

22 wrzesień 2020 - 15:41

To jest D5. Pewnie będzie biegać na wysokich obrotach ale spokojnie da radę. Nie jest też ona nawet na maksymalnej prędkości głośna. To nie jest blokopompka z AiO. Też nie rozumiem po co komu do jednego CPU i GPU dwie 560tki ale skoro już je ma to niech walczy ;)


W temacie: Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.

22 wrzesień 2020 - 12:14

No u mnie po labach też mógłbym pozbierać sporo zabytków ale to lekko obleśne :D Dlatego tak dobrze kupić sobie tanią malinę i użyć gotowego distro jak retropie.