Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

sobal

Rejestracja: 18 lip 2011
OFFLINE Ostatnio: 22 cze 2017 11:10
-----

Moje posty

W temacie: [1000zł] Opłaca się inwestować w urządzenie laserowe/żelowe?

18 październik 2013 - 02:08

Pomyśl o Epson L550. A4, wszystko w jednym, wszystko oparte o atrament, który uzupełnia się z butelek po 250ml każda. Ja na swojej zrobiłem do tej pory 3.000 wydruków (z czego około 200 zdjęć A4) i poszło mi około 30% kolorów i 70% czarnego. Koszt pełnego uzupełnienia to 120 złotych i powinno wystarczyć na jakieś 7-15.000 stron.


W temacie: Ochrona telefonu przed uszkodzeniami - Galaxy S4.

28 lipiec 2013 - 21:28

Szkło mam dość krótko, bo miesiąc, więc trudno powiedzieć jak w dalszej perspektywie będzie się sprawdzać. Jak na razie pojawiła się pierwsza drobna rysa, widocznie musiałem coś ostrego mieć w kieszeni. W dotyku jak oryginalny. Fajnie zachowują się krople wody, łatwo je usunąć z ekranu.

 

Dałem ciała z montażem - byłem pewien, że oczyściłem ekran doskonale przed aplikacją szkła, ale po założeniu okazało się, że pomiędzy dostały się dwa pyłki. Co prawda jest metoda na demontaż szkła bez uszkadzania go, ale te dwa paprochy nie przeszkadzają mi w najmniejszym stopniu - więc nie zwracam na nie uwagi.

 

Co do różnicy, to moim prywatnym zdaniem jest olbrzymia. Łatwo to sprawdzić we własnym zakresie - dotknij oryginalnego ekranu i ekranu z folią - jest różnica? To taka sama różnica jest pomiędzy folią a szkłem Spigena (są też inni producenci).


W temacie: Ochrona telefonu przed uszkodzeniami - Galaxy S4.

28 lipiec 2013 - 20:39

Stałem przed tym samym wyborem - jak S4 opakować tak, żeby przetrwał moje użytkowanie. Pomimo GG3 na ekranie znam swoje możliwości - większość telefonów "ma pecha" ;)

 

Zdecydowałem się na dwa produkty od Spigena:

Etui wybrałem Slim Armor:

http://www.spigen.co...slim-armor.html

W komplecie dostałem też drugi plastik kolorowy, jakby obecny się przetarł (i tak dla mnie bez sensu, bo ciągnę telefon czarno-zielonym albo piaskowym matem, ale może dla kogoś to ma znaczenie).

 

Do tego obowiązkowo szkło, czyli Glas.tr:

http://www.spigen.co...ered-glass.html

0,4 mm hartowanego szkła. Żadnych strat w jakości obrazu czy detekcji ruchu, w dotyku taki sam jak oryginał.

 

W takim układzie telefon już raz dostał z buta, leży w kieszeni z kluczami albo w skrzynce z narzędziami. Żadnych rys, uszkodzeń itd. Mogę jedynie polecić.


W temacie: Sony vegas pro 12 gpgpu

08 maj 2013 - 06:53

Pobrałeś AMD Media Codec? Masz włączone w sterownikach przyspieszenie wideo? Do jakiego formatu eksportujesz?


W temacie: Duża wyprzedaż - masa sprzętu

19 marzec 2013 - 22:28

Pozycje o numerach: 3, 7, 9, 13, 17, 19 - są już nieaktualne.