Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Wojciech Kiełt

Rejestracja: 06 cze 2011
OFFLINE Ostatnio: 15 paź 2019 09:22
-----

Technologią w płot > Musisz to zrobić, jeśli chcesz nadal korzystać z usług Google

Napisano Wojciech Kiełt w 17 październik 2015 - 12:09

Jeśli do tej pory nie zaakceptowałeś regulaminu oraz Polityki prywatności Google, to nie znajdziesz nic, do póki nie wciśniesz przycisku "Zgadzam się" 
 
W co najmniej dwóch ebookach, autorstwa uznanych na całym świecie specjalistów od rozwoju i samokształcenia, powtarzały się wielokrotnie rady, aby słowo MUSISZ wyrzucić ze słownika. Nie przyp...
  • 3

Technologią w płot > Czy da się odręcznie pisać w Windows 8 na ekranie dotykowym?

Napisano Wojciech Kiełt w 17 marzec 2014 - 23:39

Ostatnio nabrałem naprawdę ogromnej ochoty na ręczne pisanie notatek w Windows 8, na tablecie z ekranem dotykowym, Lenovo Yoga 13. Wyposażyłem się w dobrej jakości piórko pojemnościowe Wacom Bamboo Stylus ALFA i rozpocząłem testy.

Windows 8 dysponuje dotykową klawiaturą ekranową, którą można przełączyć w tryb rozpoznawania pisma odręcznego. Jeśli masz ta...
  • 2

Technologią w płot > "Będziesz używać Skydrive, czy tego chcesz czy nie."

Napisano Wojciech Kiełt w 26 luty 2014 - 13:10

Aktualizacja wpisu, 12 kwietnia 2014

Kwietniowy Windows 8.1 Update 1 uleczył działanie usługi OneDrive. Poprawił ustawianie plików w tryb offline, pojawiła się też możliwość wyłączenia synchronizacji plików. Obiektywnie przyznaje, że usługa OneDrive w Windows 8 teraz działa dobrze.
Po Update 1 wpis częściowo jest już nieaktualny

Microsoft i je...
  • 11