Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

shakal84

Rejestracja: 26 sie 2010
OFFLINE Ostatnio: 08 wrz 2020 10:21
-----

Moje posty

W temacie: Temat o kartach Nvidia RTX Ampere

07 wrzesień 2020 - 11:23

Z tego co czytałem na forach w większości przypadków gwarancja bez problemowo przechodzi na kolejnego nabywcę, co innego gdy kupujesz wersję FE bez pośrednio od NV, mają taki zapis >>>

"

Niniejsza gwarancja ma zastosowanie wyłącznie w przypadku zakupu objętego gwarancją produktu u sprzedawców autoryzowanych przez firmę NVIDIA lub za pośrednictwem strony internetowej www.nvidia.com; niniejsza gwarancja nie obowiązuje w przypadku nabycia używanego produktu objętego gwarancją.

Choć firma NVIDIA zobowiązuje się naprawić lub wymienić wszelkie wadliwe produkty objęte gwarancją na zasadach opisanych w niniejszej gwarancji, nie gwarantuje jednak, że objęty gwarancją produkt będzie działał bez zakłóceń lub błędów. Firma NVIDIA może według własnego uznania korzystać z nowych lub odnowionych części lub jednostek, by wywiązać się z obowiązków wynikających z niniejszej gwarancji."

 

Tak więc jeżeli sprzedana przez nas karta padnie trzeba bedzie pomóc osobie która odkupiła od nas tę kartę.


W temacie: Który producent GPU ma najlepszy serwis gwarancyjny ?

05 wrzesień 2020 - 15:09

Przeglądałem warunki gwarancji NVidi mają też niby trzy letni okres gwarancyjny, ale co mnie zaciekawiło to zapis >>

"OGRANICZENIA GWARANCJI
Niniejsza gwarancja ma zastosowanie wyłącznie w przypadku zakupu objętego gwarancją produktu u sprzedawcy detalicznego, w ramach zamówienia złożonego drogą elektroniczną lub w sklepie internetowym; niniejsza gwarancja nie obowiązuje w przypadku nabycia używanego produktu objętego gwarancją. "

 

i ostatnie zdanie

"niniejsza gwarancja nie obowiązuje w przypadku nabycia używanego produktu objętego gwarancją."

 

Czyli jeżeli ktoś zakupi ode mnie kartę to w razie czego nie ma prawa do gwarancji u Nvidii ?

Jak wygląda to u innych producentów ?


W temacie: GTX 1080 Ti Gainward GOLDEN SAMPLE

02 wrzesień 2020 - 17:02

EDIT

 

Nowa cena 1790 zł

 

Gwarancja nadal obowiązuje sprawa wyjasniona.


W temacie: Który producent GPU ma najlepszy serwis gwarancyjny ?

26 sierpień 2020 - 14:06

ESC odpisało co miało na myśli pisząc BEZ TERMINU REALIZACJI

 

"Serwis jest realizowany warunkowo, nie ma więc zadeklarowanego przez nasz czasu jego realizacji, najczęsciej trwa to ok. 3-4 tygodni. Na każdym z etapów reklamacji poprzez ścieżkę dystrybucji może dojść do wymiany karty na inny model, jak i na innego producenta, jeśli reklamowana karta będzie nienaprawialna."

 

Cóż temat chyba wyczerpany z tego co rozumiem gdyby doszło do awarii karty reklamacja została by uwzględniona,  w opisie  sprzedaży karty dam taką informację jaką widać wyżej... i tyle.


W temacie: Który producent GPU ma najlepszy serwis gwarancyjny ?

25 sierpień 2020 - 19:13

To co zacytowałeś na samym dole "tylko odesłanie do serwisu producenta przez ścieżkę dystrybucji" napisali z ESC nie  AB SA.