Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

DonHugo

Rejestracja: 30 cze 2010
OFFLINE Ostatnio: 09 maj 2019 00:21
-----

Moje posty

W temacie: Gta IV a pad od xbox one

01 lipiec 2018 - 18:44

Raczej to bez znaczenia kiedy  przycisk "RT" działa bo podczas chodzenia sprawuje funkcje strzelania,lecz kiedy wsiadam do auta,to słychać jak bym dawał gazu,lecz mimo wszystkiego auto stoi w miejscu....


W temacie: [MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon

15 kwiecień 2018 - 19:32

Tak masz racje,teraz tylko muszę zobaczyć który mod to mi powoduje..


W temacie: [MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon

15 kwiecień 2018 - 13:45

Mam jeszcze pytanie co do tego całego hud'a z e3,bo dopiero teraz to zauważyłem,u was przy medytacji jest animacja z ogniskiem ? Bo u mnie geralt klęka na ziemie,lecz żadnego ogniska nie rozpala,nie wiem czym jest to spowodowane.

 

Edit: Jednak wszystko jest ok,po prostu podczas zadania w jaskini nie było takiej możliwości.Tylko uświadczyłem że na napie nie ma pokazanych zadań z znakiem "zapytania" co bardzo szkoda że tego nie ma pokazanego.


Jeszcze jedna uwaga,czy to normalne że podczas każdego przeprowadzanego dialogu jest "wczytywanie" ? Bo to strasznie irytujące jest że za każda rozmową jest coś takiego.Dawno nie grałem,a tu nagle coś takiego doświadczam.


W temacie: [MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon

01 kwiecień 2018 - 21:10

Komuś działa fast travel wraz z tym modem z e3 hud ? Bo mi coś to nie chce współpracować.