Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

drachenfeles

Rejestracja: 25 lut 2010
OFFLINE Ostatnio: 18 kwi 2016 19:17
****-

Moje tematy

[PC] Age of Decadence

07 styczeń 2016 - 13:58

436174521.jpg

 

Jak z reguły omijam tzw indie szerokim łukiem, tak od wczoraj demo AoD (dostępne na Steam) wciągnęło mnie bez reszty, pomimo faktu, że stworzyłem już szesnastą postać próbując wyjść z prologu z kompletem sidequestów i nie zdechnąć i/lub nie zostać wyrolowanym frajerem nadal walczę... co więcej muszę przyznać, że odrzucająca z miejsca oprawa graficzna rodem z circa 2004 roku psuje nieco wrażenie, natomiast tytuł nadrabia fabułą i przemyślanym systemem dialogów oraz często długofalowych skutków podjętych decyzji, to bardzo miła odmiana po pseudo dialogach od Bioware/EA/Bethesdy/itd prowadzących donikąd i będących tylko zapychaczem.

 

Co więcej, rzecz toczy się w post-apokaliptycznym świecie, któremu zdecydowanie bliżej do Numenery niż Fallouta, cywilizacja, w której toczy się rozgrywka to upadłe imperium wzorowane na starożytnym Rzymie.

 

Tyle tytułem wstępu ode mnie, nawet nieśmiertelny Planescape: Torment nie miał tylu opcji, a teraz tradycyjnie trochę opinii z szmatławców branżowych

 

 


"Age of Decadence is an RPG to its core. It offers the player a wealth of choices, many of them carrying lofty consequences along with them. The core design element of player choice transcends simple dialogue choices, as players can progress through the game in a variety of styles. Many games offer up the illusion of choice while failing to actually deliver, but Age of Decadence serves up difficult and tangible crossroads with no looking back. It may have some rough spots, but it is one of the most well-designed RPGs I have had the pleasure of enjoying.”
9/10 – Destructoid

“But Age of Decadence wants nothing to do with kobolds, just as it wants nothing to do with Doo-dads of Unimaginable Power. The overarching idea is a crumbling society divided among three noble Houses, each fumbling around in its own version of darkness to comprehend what destroyed the world. That’s the central mystery. It plays out like noir in that you are the detective, piecing together what really happened from differing accounts, all vividly written with clear voices and efficient prose. And like a detective in a noir yarn, you can’t help but become part of the central mystery, effecting an outcome you might not have intended. Age of Decadence might run away from you.”
4/5 – Quarter to Three

“Whoever looks past the game's rough (and rather outdated) exterior will be rewarded with one of the most unique Role-Playing experiences in recent memory. Despite its long, LONG development cycle, in the end, The Age of Decadence was definitely worth the wait.”
91/100 – RageQuit

 

PS gra jest cholernie trudna


Serwis i gwarancja - dział monitory

10 grudzień 2015 - 12:48

Temat zbiorczy służący do dzielenia się swoimi doświadczeniami z serwisami/postępowaniem gwarancyjnym monitorów, proszę stosować poniższy wzór:

 

Producent:

Model (rewizja):

Data i miejsce zakupu:

Data wszczęcia postępowania gwarancyjnego/serwisowego:

Opis Usterki:

Całkowity czas trwania postępowania gwarancyjnego/serwisowego:

Ocena: (jednym zdaniem Negatywna/Neutralna/Pozytywna)

Krótki opis przebiegu postępowania serwisowego/gwarancyjnego: (rzeczowo i na temat, to i to, wtedy i wtedy, bez emocji i komentarzy)

(opcjonalnie) Twoja opinia: (tu możesz kwieciście skomentować, mając na uwadze ogólny regulamin forum ma się rozumieć)


Tuning Biurka

03 sierpień 2015 - 09:42

Jak obiecałem przy zakupie wentyli

 

[ klik na odnośnik ] =>

 

tak worklog - to chyba za duże słowo, ale niech będzie - został udokumentowany

 

powód modyfikacji to hades jaki powstaje za kompem przy tegorocznych upałach, muszę zaznaczyć, że to pierwsze takie lato, gdy biurko nie wydalało z ciepłem i tylny panel na mobo, a w szczególności huby USB zaczynały świrować z przegrzania (temperatury na podzespołach w środku są ok)

 

jak widać na fotach nie wyszło specjalnie ładnie, ale i tak z zewnątrz przykryję je jakąś maskownicą - swoją drogą, może ktoś ma jakieś sugestie, muszę jeszcze znaleźć odpowiednią

należy zaznaczyć, że biurko od kiedy je zbudowałem jakieś 3 lata temu znajduje się w stanie prawie skończonym, tzn skończonym tylko nie wykończonym, ale może ten mały projekt pchnie mnie do dalszych działań, to się pochwalę zdjęciem całej konstrukcji

 

 

przed

Spoiler

 

wióry lecą

Spoiler

 

trochę taśmy maskującej

Spoiler

 

z wentylkami

Spoiler

 

z drugiej strony

Spoiler

 

i podczas pracy

Spoiler