Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

69Mr069

Rejestracja: 08 lut 2010
OFFLINE Ostatnio: 27 mar 2018 16:33
-----

Moje tematy

Pluton Battlefield 1 - Fallen Legion [Rekrutacja]

25 marzec 2018 - 18:27

 

MAxyYAN.jpg
 
 
Fallen Legion - pluton założony w grze Battlefield 1 na platformie PC w
2018 roku przez BrainTrippin i ProntOse. Aktualna liczba członków ekipy to 10 osób. Pluton w tym roku został debiutantem w Polskiej Lidze Battlefielda
i swoją przygodę rozpoczął od drugiej dywizji. Z racji tego, że liczba członków nie jest duża, rozpoczynamy rekrutację w celu uzupełnienia braków w składzie. 
 
Co możemy Ci zaoferować ?
 
Przede wszystkim uczestnictwo w Polska Liga Battlefield i możliwość wygrania nagród. Przyjemną atmosferę z dawką humoru podczas rozgrywki. Nasza kadra zarządzająca to doświadczeni gracze na polu walki, którzy pomogą Ci w podniesieniu umiejętności taktycznych jak i bojowych.. Dodatkowo posiadamy własny serwer na komunikatorze Team Speak 3. Natomiast od nowego rekruta wymagane jest szanowanie innych członków plutonu, poczucie humoru i traktowanie rozgrywki z dużym dystansem, pełnoletność 18+, aktywność podczas ustalonych treningów, sparingów, meczy w lidze.
 
Kontakt Origin:
 
- BrainTrippinPL
- Y93YMarioY93Y
- ProntOse
- Jangeresss
- JediSmok
 
Wszystkich chętnych zapraszamy !  :D :D