Skocz do zawartości

crazykaro

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O crazykaro

  • Tytuł
    Nowicjusz
  1. W takim razie to OK. 500W może być, ale 450 też będzie wystarczające. 600W to za dużo, chyba że już planujesz jakieś zmiany na bardzo wydajną kartę, ktora pobierałaby 200W pod obciązeniem. Z dostepnych na morele to polecam OCZ CoreXStream Series 500W (ale nie wiem jak z długością, ale sam możesz poszukać )
  2. Nie masz karty graficznej? To kup zasilacz 300W-350W a nie przepłacaj za zasilacz 500 czy 600W. A jak masz kartę lub planujesz, to podaj model.
  3. Wszystkie nowe zasilacza Be quiet oferują obsługę Haswell C6/C7.
  4. No właśnie problem w tym że niezależnie czy na płycie mam ustawione ON/OFF to komputer w stanie S5 (shut-down) pobiera tyle samo energii.
  5. Watomierz testowany na żarówkach i wskazuje prawidłowe wartości, poza tym watomierz ma też amperomierz więc podejdźcie do tematy merytorycznie, a nie szukajcie problemów z watomierzem. Wyłączanie listwy nie jest rozwiązaniem bo np wi-fi podłączone jest również do zestawu, którego wyłączenie nie jest jest dla mnie opcją.
  6. Witam, mam pytanie, na które nie potrafię znaleźć wyczerpującej informacji w internecie. Chodzi o ilość energii konsumowanej przez PC, gdy komputer jest wyłączony. Ostatnio zakupiłem sobie zasilacz Be quiet! Pure Power L8 350W, w którego specyfikacji jest napisane że pobiera <0.3W w stanie spoczynku, co jest zgodne z dyrektywą ErP, o której trochę tu można poczytać, ale w skrócie chodzi o to że wyłączone urządzenia powinny pobierać mniej niż 1W, gdy są w stanie czuwania. I teraz mam zasilacz w tym standardzie, a po podłączeniu go do watomierza, wskazuje on pobór rzędu 13W, czyli tyle ile
×
×
  • Dodaj nową pozycję...