Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

madmax87

Rejestracja: 20 lis 2009
OFFLINE Ostatnio: 19 maj 2017 14:13
-----

Moje posty

W temacie: 7700K problem z temperaturami pod delid

19 maj 2017 - 14:12

Facet podobno jesteś zapaleńcem i nie słyszałeś że te procki tak mają i lepiej ich nie podkręcać. Sam intel przyznał że zrobił ludzi w bambuko i wcisnął procesor do podkręcania którego nie należy podkręcać bo może się spalić! A jak nie podkręcałeś to jeszcze lepiej!


W temacie: Problem z dźwiękiem

14 czerwiec 2016 - 19:20

Trzask słychać w słuchawkach, jakby skok napięcia, ten klik wiem że jest i powinien być w karcie. Wyjąłem zasilacz z obudowy i nadal jest problem więc to nie zakłócenia. Sterownik albo wada zasilacza albo płyty.


W temacie: Problem z dźwiękiem

14 czerwiec 2016 - 19:00

Dźwięk występuje w muzyce, filmach, grach, na youtubie przeważnie w losowych momentach na integrze i na AIM sc808. Albo to jest wina win 10 i skopanych sterowników, albo płyta lub zasilacz. Odinstalowałem sterowniki dźwieku od karty graficzne, wyłączałem integre, zastosowałem chyba wszystkie dostępne metody znalezione w sieci i nic. Jeżeli był by problem ze sterownikiem to po odinstalowaniu sterowników od AIM integra powinna działać dobrze, a tak nie jest. Mam obudowę corsair air 540, zasilacz jest na równo z płytą po drugiej stronie, czyżby on był winny? Jak to sprawdzić?   


Dodam jeszcze, że przy przełączaniu w Aimie słuchawek na głosniki oraz wyłączaniu i włączaniu komputera słychać trzask i nie jest to charakterystyczne kliknięcie na karcie. Miał ktoś taki problem?