Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

gepardmak

Rejestracja: 12 cze 2009
OFFLINE Ostatnio: 19 lut 2019 22:44
****-

Moje posty

W temacie: FreeSync odpalony na GeForcie!

16 luty 2019 - 18:33

LG 29WK600 wszystko pięknie działa na kabelku Lindy. HDR i FS. Jedyne co zauważyłem to zdarza się, że w menu gry obraz czasem miga ale to jakiś problem sterowników w grach już tego nie ma. 


W temacie: Windows 10 nie widzi RTX 2060.

13 luty 2019 - 19:39

W przypadku Win 10 najlepiej zainstalować najnowszą kompilację. Tu masz soft do pobierania iso https://www.dobrepro...dows,78497.html

Obraz najlepiej i najszybciej nagrać Rufusem. https://rufus.ie/


W temacie: Windows 10 nie widzi RTX 2060.

13 luty 2019 - 19:25

Sterowniki do RTX dla Windows 7 64 bit są na pewno chyba że zainstalowałeś 32 bity to musisz zainstalować Windows od nowa w wersji, która wspiera RTX, Twój klucz będzie działał również z 64 bitową wersją Windows.

Na forach jest wszystko zwłaszcza o komputerach i autach, nie wszystko należy brać dosłownie. Trzeba mieć swój rozum. Jeden gość piesze, że szwankuje mu kierunkowskaz a drugi radzi mu żeby centralny komputer wymienić. Diagnostyka to sztuka zdalnie na odległość pomóc komuś nie jest łatwo dlatego trzeba problem opisać bardzo szczegółowo i unikać uogólnień.  


W temacie: Windows 10 nie widzi RTX 2060.

13 luty 2019 - 19:16

Dobra, to skąd zatem dźwięk przy wkładaniu grafiki ? Port dźwięku nie wydaje. Skrzypienie blaszek stykowych przy montażu karty zrozumiałe, grafika wchodzi ciasno w port chyba, że zatrzasku nie odgiąłeś to pewnie pękł albo zaskoczył prawidłowo, się okaże. Nikt Cię nie zmusza do korzystania z Windows jest Linux reszta zależy do czego używasz komputera. Brak wsparcia dla Win7 to nie nowość o tym mówiło się od dawna. MS dał czas i możliwość bezpłatnego, legalnego przejścia z 7 na 10, mogłeś skorzystać. Systemy muszą ewoluować ze względów bezpieczeństwa, wydawanie łatek nie rozwiąże wszystkich ograniczeń oprogramowania. Każdą część kupiłeś w innym sklepie dużo zaoszczędziłeś? Opłacało się? Chyb nie bardzo. Też kiedyś tak robiłem do czas aż sprzedawcy zwinęli działalność i po 2 latach nie było do kogo odesłać sprzętu na gwarancje. Zaoszczędziłem 20 zł straciłem 300 lub 500 na płycie. Policja też mnie odwiedziła bo kupiłem podrabiany sprzęt i trzeba było się tłumaczyć, że również zostałem oszukany. 

Ale trzymajmy się tematu. Każde problemy z pc zaczyna się od czynności podstawowych. Windows nie widzi grafiki, jaki Windows ? Siódemka z SP1 czy bez? Monitor masz podłączony do Integry czy GTX? Bios aktualny? Zrób reset bios wykonując procedurę ClearCMOS na swojej płycie. Może płyta główna była już testowana i zapamiętała jakieś ustawienia. 


W temacie: Komputer nie bootuje po "uruchom ponownie"

13 luty 2019 - 18:25

Zwykle komputer nie uruchamia się ponownie z powodu pamięci ram lub złych sterowników chipsetu. Wyłączenie X.M.P nie pomoże jeśli ręcznie nie ustawimy właściwego taktowania i opóźnień. Dlatego powinieneś wyłączyć pc i wyciągnąć jedną z kości ram a potem przetestować czy na jednej kości zestaw zachowuje się prawidłowo(X.M.P aktywne). Sprawdź czy masz aktualny bios na płycie głównej.