Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Bartek Żak

Rejestracja: 15 wrz 2008
OFFLINE Ostatnio: 23 kwi 2020 02:44
*****

Moje posty

W temacie: Jaki polecacie kompilator?

15 maj 2019 - 23:13

Szukasz kompilatora czy IDE?

 

W cpp juź lata nie programowałem, ale co najmniej 3 rzeczy możesz wypróbować:

Visual Studio z wtyczką ReSharper c++ (IMO Visual bez wtyczki był bardzo słaby do c++, z c# sobie jako tako radził, a wtyczka ponoć bardzo fajna, pomocna, ale z tego co pamiętam kiedyś była płatna).

CLion

Eclipse

 

Dwa pierwsze masz tu https://www.jetbrains.com/cpp/

eclipse sobie na pewno znajdziesz. Kiedyś do cpp głównie z niego korzystałem, ale pojawiają się nowe narzędzia, które warto wypróbować. 


W temacie: Głośniki komputerowe 2.0 ~400zł, co wybrać ?

09 maj 2019 - 17:13

Może też Microlab Solo 6c? Sam miałem sporą zagadkę, które z tych dwóch modeli (R1600TIII vs Solo6c) wybrać. Nie udało mi się odsłuchać żadnych z nich. I w ciemno postawiłem na Microlaby. Grają ładnie, ale średnio nadają się by postawić je na biurko, za mała odległość do słuchacza i pomiędzy kolumnami. Ale jeśli je rozstawisz dalej od Ciebie i od siebie, to powinny rozwinąć skrzydła ;)


W temacie: Komputer sam się wyłącza.

12 marzec 2019 - 17:27

może być tak, że coś się źle styka na płycie i czasem zetknie Ci kliknięcie przycisku power (albo przycisk w obudowie ma jakieś "luzy" i randomowo się on "uruchamia", powodując właśnie puszczenie sygnału do płyty głównej).

 

Jak na blaszaku naciśniesz sam z siebie power, to system też nie zostanie zabity, ale "spokojnie" się zamknie. U Ciebie najwyraźniej coś powoduje samoistne wciśnięcie tego guzika albo samoistne zwarcie na płycie.


W temacie: Laptop do obróbki zdjęć/filmów + gier

12 marzec 2019 - 13:35

Nie wiem o jakim poziomie i w jakim celu myślisz o obróbce zdjęć, ale wydaje mi się, że większość matryc w laptopach się do tego nie nadaje i trzeba pomyśleć o dodatkowym monitorze.


W temacie: Pomoc przy wyborze GPU - 1300zl Upgrade starszego PC

10 styczeń 2019 - 13:45

Nie cytuj całych postów znajdujących się bezpośrednio nad Twoim - polecam cytowanie selektywne.


 

Jeśli chcesz te 300 zł dopłacać (czyli dobijamy do ~1600), to serio chyba lepiej będzie wybrać RTX 2060. Patrzę w testy i albo głupi jestem, albo to ma sens ;)

 

Mój błąd, nie doczytałem, że zastanawiasz się między ~1000 a ~1300, sorry.