Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

paatos

Rejestracja: 14 mar 2009
OFFLINE Ostatnio: 11 gru 2014 12:12
-----

#1255072 Nokia E52 - konkretne opinie

Napisane przez paatos w 30 grudzień 2013 - 18:56

E52 ma bardzo mało pamięci RAM, przeglądanie stron internetowych w praktyce ograniczone do serwisów z przedrostkiem m. - czyli takich z minimalną ilością grafiki.

Na plus dość dobra jakość dźwięku na słuchawkach i głośniku oraz szybka responsywność menu.

Z wad:

- niektóre egzemplarze miały problem z trwałością głośnika rozmów - zaczynał "pierdzieć", ponoć tylko wczesne modele. ja nie miałem problemu

- TRAGICZNY odbiornik GPS - problemy z jakością sygnału, łapanie fixa nawet do kilkunastu minut!

- nieaktualne mapy i program nawigacyjny

 

Z jakości rozmów byłem bardzo zadowolony, wykonanie tel. jest dla mnie dość dobre nawet dzisiaj.

 

Generalnie lepiej wybierz coś nowszego, z Androidem, jeśli chciałbyś coś więcej niż tylko rozmowy i smsy. Taka Xperia X8 (cenowo podobnie) jest równeiż bardzo szybka (na dobrych ROMach), a bateria nie taka zła - 2, 3 dni gwarantowane. Do tego można normalnie przeglądać WWW, słuchać muzyki w róznych formatach, mxplayer itd, proste gry, poczta itp.

 

Jak coś sobie przypomnę to z pewnością dopiszę.


  • 1


#1198252 Problem z Radeonem i Komputronikiem

Napisane przez paatos w 17 listopad 2013 - 13:25

Dostałem nową kartę... Po około 5 tygodniach... (2 pisma, w tym wniosek o natychmiastowy zwrot pieniedzy lub wymiane na nową kartę) dopiero po telefonie do centrali dzięki uprzejmości pracownika sklepu nagle przypomniało im się, że mają moją kartę na serwisie) chciałem zwrot pieniędzy - przyszedł SMS, że mam przyjść do sklepu. Oczywiście nie chcieli mi dać pieniążków tylko kartę (dziwnym trafem pracownik nei wiedział nic o możliwości zwrotu pieniędzy - a taką możliwość dostałem od centrali Komputronika - trudno, nie wziąłem pisma (choć sklep sobie pismo skserował i trudno żeby nie wiedział).

 

Podłączam kartę - nie wiem czy całkowicie nowa bo nie jestem ekspertem. 15 minut pracy. Włączam Skype'a a tu artefakty obok kursora i podczas przełączania okien w Windowsie. Znowu wina karty, zainstalowałem Windowsa na innym dysku i to samo. 

ZNOWU WYDALI MI KARTĘ NADAJĄCĄ SIĘ NA WYMIANĘ - brak mi słów, od maja nie mam sprawnego komputera bo szanowny sklep KOMPUTRONIK w Gliwicach ciągle wydaje mi niesprawny sprzęt. Na dodatek po paru godzinach pracy kursor zaczął się zacinać - na bank to samo co się działo z poprzednim egzemplarzem z maja. Na dodatek wentylator co jakiś czas wydaje dziwne odgłosy.

 

I to ma być profesjonalny sklep? Kto mi odda za kuriera, paliwo?

 

Czas chyba, żeby odpowiedni Urząd zainteresował się tematem - przynajmniej nie będę marnował więcej kasy na dojazd do sklepu (a blisko nie mam).


  • 1