Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

notorious77

Rejestracja: 17 maj 2020
OFFLINE Ostatnio: 21 maj 2020 15:05
-----

Moje posty

W temacie: Wyłączający się komputer przy niewymagających grach

21 maj 2020 - 15:08

Dzięki za odpowiedź! Jutro ekwipuję się w Thermal Grizzly! Dzięki wielkie wszystkim za pomoc!


W temacie: Wyłączający się komputer przy niewymagających grach

20 maj 2020 - 09:35

Ja mam takie pytanie jaką pastę użyłeś? 

Gembird 3G (https://www.ceneo.pl/32180861). Na szybko kupiona w MediaMarkt. Pytanie co polecacie, może przy okazji czyszczenia w najbliższy weekend dokupię coś lepszego (dobrze jakby były dostępne stacjonarnie w sklepach)

 

RTS-y zawsze obciążały głównie procesor, zwłaszcza w dalszych etapach gdzie miasta są spore i dużo się dzieje naraz. Poza tym trzeba by sprawdzić która karta obsługuje anno, jeśli integra to tym gorzej dla procesora.

Według ustawień, gra powinna latać na geforce


W temacie: Wyłączający się komputer przy niewymagających grach

18 maj 2020 - 07:54

102 to raczej coś z chodzeniem. Dobrze to poskładałeś po wymianie tej pasty?

Przez dość długi czas wszystko było ok, temperatury maksymalne w granicach 80 stopni, ale z drugiej strony komputer nie bywał mocno obciążony. Dopiero niedawno postanowiłem odpalić jakąś rozgrywkę. Ponadto nie była to moja pierwsza wymiana pasty, więc zakładam że poskładałem wszystko względnie dobrze.

 

Możliwe też że pasty jest za mało / za dużo, albo w wentylatorze kończy się łożysko. To drugie objawia się tym że jak zakręcisz palcem łopatki to te prawie od razu się zatrzymują zamiast kręcić się chwilkę luźno.

Zamówiłem już nowy wentylator, jest to trzecia wymiana (wentylatory do tego modelu powoli już kończą się na allegro :) )

 

Ogólnie rzecz biorąc najbardziej zależy mi na informacji, czy na pewno wszystko jest ok głównie z prądem. Przyznam, że nie na rękę jest mi teraz wymiana laptopa. 

 

Dodatkowo, czym jest spowodowane AŻ takie zużycie procesora itd przy grze z 2006 r, a np. fifa z '15, call of duty itp chodzą względnie na luzie sprzętowym?