Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

havekaar

Rejestracja: 05 lut 2009
OFFLINE Ostatnio: 13 maj 2015 07:25
-----

Moje tematy

Co kupić po Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1

06 maj 2015 - 10:28

Cześć
 
Jestem obecnie posiadaczem zewnętrznej karty dźwiękowej Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro. Muzyki słucham przy użyciu głośników Microlab Solo 7C lub słuchawek Takstar Pro 80.
Po przenosinach do nowej pracy, nie jestem w stanie znieść jakości dźwięku w słuchawkach podłączonych do zintegrowanej karty dźwiękowej, w związku z czym planuję zakup nowego sprzętu.
Rozważam dwa warianty:
1. SoundBlaster zostaje w domu z podłączonymi głośnikami i sporadycznie słuchawkami, a do pracy kupuję nowe urządzenie tylko do słuchawek.
2. Wymieniam urządzenie domowe na nowe do użytku zarówno z głośnikami jak i słuchawkami, a do pracy zabieram dotychczas używanego SoundBlastera.
 
Chciałbym prosić Was o poradę co powinienem kupić. Przyglądałem się Audiotrak Prodigy Cube, aczkolwiek niewiele wiem na temat kart dźwiękowych i muszę polegać głównie na opinii innych.
Słucham reggae, dub, jazz, muzyki filmowej, pianistów jazzowych (m. in. Leszek Możdżer). Budżet około 350 zł. W przypadku, gdy to ma naprawdę sens, jestem w stanie zwiększyć.